Simfer
Alternate Text

80 lt XXL Fırın Hacmi

Belki dünyanın en kabarık ekmeğini yapamayabilirsiniz ama 80 litre iç hacme sahip Aile Boyu Simfer XXL ankastre fırın ile tüm ailenin beğeneceği lezzetli sofralar hazırlayabilirsiniz.

Alternate Text

Işıklı Pop Up Düğme

Mutfağınıza estetik katan ışıklı pop-up düğmeler, fırınınız çalışır durumdayken ışık hüzmeleri saçar. Bu sayede kontrol etmeye gerek kalmadan fırınınızın çalıştığı kolaylıkla anlaşılır.

Alternate Text

Katalitik Temizleme

Simfer katalitik fırının arka duvar özelliği sayesinde yağ ve kir tanecikleri emaye yüzey üzerine yapışır ve pişirme esnasında fırın içerisindeki sıcaklık nedeniyle yanar. Böylece hem fırının arka yüzeyi el sürmeye gerek kalmadan kendi kendine temizlenir, hemde pişen yemeklerin kokusu filtre edilerek kokuların karışması azaltılır

Alternate Text

Kolay Temizlenebilir Gri Emaye Kazan

Simfer'in yeni gri emaye kazanı, geleneksel siyah kazanlardan daha kolay kullanım sağlar. Artık fırınınızın içi çok daha aydınlık ve temizliği çok daha kolay! Rengi kadar emaye hammaddesi de temizliği kolaylaştırır

Alternate Text

Buharlı Temizleme

Buharlı temizleme fonksiyonu sayesinde yağları ve inatçı kirleri temizlemek artık daha kolay. Fırın içinde tepsiye ilave edeceğiniz bir miktar su ile fırın içindeki yağ ve kirler yumuşar ve tek bir nemli bez ile rahatlıkla temizlenebilir.

Alternate Text

Teleskopik Ray

Hem güvenlik hem de kullanım kolaylığı sağlayan teleskopik ray sistemi sayesinde sıcak tepsiyi dokunmadan raylar üzerinde kaydırarak kontrol edebilir, dengede tutabilirsiniz; elinizi sıcak fırına sokmadan fırından tepsinizi alabilir ve geri itebilirsiniz.

Alternate Text

Çift Kare Lamba

Kare dizayn lamba, tasarımı ile fırının hacmini küçültmeden yan duvarlara yerleştirilmiştir. Bu yeni dizayn fırınınızın içini eşit şekilde görmenize yardımcı olur. Fırınınızın her köşesinde maksimum aydınlatma ile fırın kapağını açmadan rahatlıkla yemeklerinizi kontrol etmenizi sağlar

Alternate Text

2 Parçalı Grill

2 parçalı grill sayesinde enerji tasarrufu artık daha kolay! Grill'in iç ve dış bölümü aynı anda çalışabilirken, daha az miktardaki yiyeceklerin kızartılması artık hem daha kolay hemde daha tasarruflu

Alternate Text

Booster 3D Konumu

Laboratuvarlarımızda yaptığımız testlere göre; fırın içine en uygun ve verimli pişirmeyi sağlamak üzere ısıtıcı elemanlar yerleştirilmiştir. 3D konumu olan modellerde fırın içindeki 3 ısıtıcı elemanın da aynı anda çalışmasını sağlayan fonksiyondur.Bu fonksiyon sayesinde Booster (Hızlı ön ısıtma): 3 ısıtıcı elemanda aynı anda çalıştığından ön ısıtıma süresi %25 oranında kısalır.Pizza ve Tart Pişirme: Bu fonksiyon sayesinde kısa sürede yüksek sıcaklıkta pişmeye uygun gıdalar kolaylıkla pişer

Alternate Text

LED Işık sayesınde dekoratif kullanım

Saatte 30ml buhar sağlama kapasitesi olan 330ml su tankı ve Buhar özelliğinin ısıtıcı dışında bağımsız çalışabilmesi için özel tasarılanmış rezistans

Alternate Text

Oda sıcaklığını algılayan 1. sınıf hassas termostat

Isıya dayanıklı kararma yapmayan krom tel ızgaralar ve Isıtma alanını artıran 1. sınıf Anafol Alüminyum yansıtıcılar

Alternate Text

Beş kat daha uzun ömürlü

3DIsıtma Teknolojisi, Uzaktan Kumanda, DijitalTermostat

Alternate Text

Dış Ortam Kullanım Onaylı

3D Isıtma Teknolojisi, Uzaktan Kumanda, DijitalTermostat, Dış ortam kullanım onaylı

Alternate Text

En üst seviyede ısı verimliliği

3D Yansıtma Sistemi ile Isıyı 3 farklı özel açıdan yansıtarak en üst seviyede ısı verimliliği sağlar.

Alternate Text

Minimum Enerji ile Maksimum Performans!

Simfer’in A Enerji Sınıfı fırınları; muadil fırınlara kıyasla çok daha az elektrik harcayarak enerji tasarrufu sağlar. Bu da daha düşük faturalar ve daha temiz bir doğa anlamına gelmektedir.

Alternate Text

Tek Hareketle Çıkarılabilen İç Kapak Sistemi ile Temizlik Artık Çok Kolay!

Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir full iç cam kapak sistemi sayesinde fırınların temizliği de artık yemek pişirmek kadar kolay ve pratik. Siz sadece pişireceğiniz yemeğe karar verin, fırınınızın temizliğini dert etmeyin.

Alternate Text

Tüm Aile için Maksimum Güvenlik!

Gaz kesme emniyeti, ocağınızı herhangi bir nedenle söndüğünde gaz otomatik olarak kesilir, aileniz ve eviniz daima güvende kalır.

Alternate Text

El yakmayan LOW-E Full Cam

Simfer için enerji tasarrufu daima önceliklidir.Bu yüzden tüm fırın iç camlarında ısı geçirmez LOW-E cam kullanılarak, hem daha ekonomi pişirme sağlanır hem de özellikle çocuklar için dış cama temas halinde el yanma tehlikesinin önüne geçilmiş olur.

Alternate Text

24 Saat Programlanabilir Kolay Kullanımlı Dijital Saat

Fırın ısısının, pişirme saatinin ve süresinin ayarlanabilmesini sağlar. Böylece siz evde olmasınız bile yemeğin tam vaktinde hazır olmasına olanak verir.

Alternate Text

Estetik sağlam Döküm Izgara

Mutfağınıza ayrı bir hava katacak döküm ızgaralarımız aynı zamanda kolay temizlenir,sağlam ve fonksiyoneldir.

Alternate Text

Kolay Sökülebilir Yan Tel Raflar

Fırının yan bölümlerinde yer alan tel rafları tek elinizi kullanarak kolayca çıkarabilir, temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Alternate Text

Güçlü ve Geniş Yüzeyli Hot Plate

3 gaz + 1 elektrik özellikli Solo Fırınlarda yer alan ve daha büyük tencereleriniz için üretilen 180 mm’lik ve 1500 watt’lık geniş yüzey Hot Plate’ler güçlü ve hızlı pişirme sağlar.

Alternate Text

Eve Geldiğinizde Yemeğiniz Hazır!

Fırın ısısının, saatinin ve süresinin ayarlanabildiği Programlanabilir Dijital Saat özelliği sayesinde, siz evde olmasanız bile yemeğiniz tam zamanında hazır.

Alternate Text

Mayasında Marifet Var!

Simfer’le en lezzetli yoğurtlar en doğal haliyle sofranızda. Yoğurt Yapabilme Özelliği sayesinde mayalanma için gereken 40 - 45 derece sıcaklık aralığını sağlayarak, 4-5 saat gibi bir süre içinde evinizde kolayca yoğurt yapabilirsiniz.

Alternate Text

45 Litrelik Geniş İç Hacim

Daha geniş iç hacim, tek seferde daha çok yemek pişirmeyi sağlar. Kalabalık aileler için idealdir.

Alternate Text

Dondurulmuş Gıda Çözme

Donmuş gıdalarınızı kısa sürede çözerek pişirmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Alternate Text

3 Ayrı Rafta Yuvarlak Tepsi Kullanım Özelliği!

Simfer Midi Fırınlar, yuvarlak tepsiler için tasarlanmış farklı yüksekliklerdeki 3 ayrı rafı ile kullanım kolaylığı sağlar.

Alternate Text

Estetik ve Fonksiyonel Gizlenebilir Düğmeler!

Simfer Midi Fırınlar, Gizlenebilen Pop-up Düğmeleri sayesinde temizliği kolaylaştırır, şıklığı ve pratikliği bir arada sunar.

Alternate Text

Sağlığınız için Krom Kaplamalı ve Sık Aralıklı Sağlam Tel Izgara!

Simfer fırınlarda kullanılan gerçek krom kaplama teknolojisi sayesinde pişirme esnasında yemeklerinize zararlı kimyasalların bulaşması engellenir. Tel ızgaranın sahip olduğu sık form sayesinde ağır tepsi ve yemek kaplarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Alternate Text

Kullanışlı ve Özel Bükümlü Tepsi Kenarları!

Fırınlarda bulunan tüm tepsilerin kenarları, üretimde kullanılan üstün teknoloji sayesinde içe büküm katlamalıdır. Keskin kenarların oluşmasını engelleyen bu üretim şekli; hem temizliği kolaylaştırır, hem de el kesme riskinin önüne geçerek daha güvenli kullanım ağlar.

Alternate Text

Çift Camlı Kapak

Çift camlı kapak sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlanırken, aynı zamanda fırın kapağının dış camını el yakmayacak soğuklukta tutulmasını sağlar.

Alternate Text

Kolay Temizlenebilir ETC Emaye Kazan ve Tepsiler!

Simfer ürünlerindeki tüm kazan ve tepsileri, metal iyonlarının gıdaya nüfuz etmesini engelleyen ve aside dayanıklı olan ETC (Easy to Clean) Kolay Temizlenebilir Emaye malzemeden üretilmiştir

Alternate Text

Yiyeceklerinizin besin değerini koruyan hızlı dondurma teknolojisi!

Sevdiğiniz tüm lezzetler her an taptaze bir şekilde elinizin altında. Simfer Derin Dondurucu hızlı dondurma sağlayan elektronik termostatı ile yiyeceklerinizin besin değerini korur ve çok daha uzun süre taze kalmalarını sağlar.

Alternate Text

Sadece tek bir tuşla ister buzdolabı, ister derin dondurucu!

Soğutmayı ve dondurmayı aynı tuşla yapmanıza olanak tanıyan Çift Fonksiyon özelliği ile yiyecekleriniz daima lezzetli ve taze kalır. Size de 4 mevsim boyunca bu tazeliğin tadını çıkarmak kalır

Alternate Text

Kalın Gövde İzolasyonu

Kalın Gövde İzolasyonu sayesinde; ürün içerisindeki soğuk hava dışardaki sıcaklık her ne olursa olsun korunur. Derin dondurucunuz bu sayede az enerji tüketimi ile yüksek verimde çalışır.

Alternate Text

Tüm İklim Koşullarında,Maksimum Performans Sadece Simfer’de!

Simfer’in tüm derin dondurucuları; SubNormal, Normal, SubTropikal ve Tropikal iklim sınıflarını tek bir sınıfta birleştiren SN-T İklim Sınıfı özelliğiyle üretilmektedir. Bu da 10C-43 arasındaki tüm dış ortam sıcaklıklarında maksimum performans elde etmeniz anlamına gelmektedir.

Alternate Text

Kademeli Kapak

Ergonomik yükleme için farklı konumlarda açık kalabilen üst kapak özelliği sayesinde kullanım konforu sağlar.

Alternate Text

Pratik Kullanım İçin Tel Sepet

Derin dondurucunuzun tel sepeti, sık kullanılan yiyeceklere kolay ulaşmanızı sağlayarak daha pra tik kullanım imkânı sunar.

Alternate Text

Led Aydınlatma Teknolojisi

Kapakta bulunan özel Led aydınlatma ürünü daha tasarruflu aydınlatmanın yanı sıra yiyeceklerinizi de daha net görebilmenizi sağlar.

Alternate Text

Pratik Kullanım için Ara Bölme Rafı

Derin dondurucunuzun ara bölmesi sayesinde sık kullanacağınız yiyecekleri ayırmak artık daha kolay.

Alternate Text

Kolay Değiştirilebilir Kapak Contası

Değiştirilebilir conta sayesinde tüm kapağın değişmesine gerek kalmadan, sadece conta değişimi ile derin dondurucunuzu uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Alternate Text

Alüminyum Kulp

Sağlam ve ergonomik tasarımlı kapak kulpları,kullanım kolaylığı sağlar

Alternate Text

Kapak Kilidi

Kilitlenebilir kapak hem dondurulmuş gıdalarınızın tazeliğini, hem de küçük çocuklarınızın güvenliğini sağlar.

Alternate Text

Hızlı Donduran Hassas Elektronik Termostat

Derin Dondurucunuz tüm yıl kullanıldığı için en önemli unsur az enerji tüketmesidir. Bunun için hassas ve stabil sıcaklık ayarı şarttır. Elektronik Termostat sayesinde iç sıcaklık dengede tutulur. Bu sayede yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlanır.

Alternate Text

Yaz kış, gece gündüz yorulmadan çalısan, yenilikleri ile fark yaratan Simfer Ticari Sogutucu Ürünler Ailesi

Sağlamlığı ve düşük enerji tüketimleriyle satış noktalarınızı mutlu edecek. Markanızın ve ürünlerinizin nihai tüketiciye tam istediğiniz gibi ulaşmasını saglayacak. 40 yıldır is ortaklarının güvenini kazanarak büyüyen Simfer, Ticari Sogutucu Ürünler Ailesi ile markanız için de güvenle çalısacak.

>