Simfer

Minimum Enerji İle Maksimum Performans!

Simfer’in A Enerji Sınıfı fırınları; muadil fırınlara kıyasla çok daha az elektrik harcayarak enerji tasarrufu sağlar. Bu da daha düşük faturalar ve daha temiz bir doğa anlamına gelmektedir.

Tek Hareketle Çıkarılabilen İç Kapak Sistemi İle Temizlik Artık Çok Kolay!

Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir full iç cam kapak sistemi sayesinde fırınların temizliği de artık yemek pişirmek kadar kolay ve pratik. Siz sadece pişireceğiniz yemeğe karar verin, fırınınızın temizliğini dert etmeyin.

Tüm Aile İçin Maksimum Güvenlik!

Gaz kesme emniyeti, ocağınızı herhangi bir nedenle söndüğünde gaz otomatik olarak kesilir, aileniz ve eviniz daima güvende kalır.

El yakmayan LOW-E Full Cam

Simfer için enerji tasarrufu daima önceliklidir. Bu yüzden tüm fırın iç camlarında ısı geçirmez LOW-E cam kullanılarak, hem daha ekonomik pişirme sağlanır hem de özellikle çocuklar için dış cama temas halinde el yanma tehlikesinin önüne geçilmiş olur.

24 Saat Programlanabilir Kolay Kullanımlı Dijital Saat

Fırın ısısının, pişirme saatinin ve süresinin ayarlanabilmesini sağlar. Böylece siz evde olmasınız bile yemeğin tam vaktinde hazır olmasına olanak verir.

Estetik sağlam Döküm Izgara

Mutfağınıza ayrı bir hava katacak döküm ızgaralarımız aynı zamanda kolay temizlenir, sağlam ve fonksiyoneldir.

Kolay Sökülebilir Yan Tel Raflar

Fırının yan bölümlerinde yer alan tel rafları tek elinizi kullanarak kolayca çıkarabilir, temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çift Camlı Kapak

Çift camlı kapak sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlanırken, aynı zamanda fırın kapağının dış camını el yakmayacak soğuklukta tutulmasını sağlar.

Tüm İklim Koşullarında, Maksimum Performans Sadece Simfer’de!

Simfer’in tüm derin dondurucuları; SubNormal, Normal, SubTropikal ve Tropikal iklim sınıflarını tek bir sınıfta birleştiren SN-T İklim Sınıfı özelliğiyle üretilmektedir. Bu da 10°C - 43°C arasındaki tüm dış ortam sıcaklıklarında maksimum performans elde etmeniz anlamına gelmektedir.

Simfer Yeni Seri Yeni Nesil!

Simfer yeni ankastre ürünler ile tasarım ve estetik mutfağınızda. Bu şık tasarımlar artık hem yemeklerinizin hem de mutfağınızın vazgeçilmezi olacak.

Minimum Enerji İle Maksimum Performans!

Simfer’in A Enerji Sınıfı fırınları; muadil fırınlara kıyasla çok daha az elektrik harcayarak enerji tasarrufu sağlar. Bu da daha düşük faturalar ve daha temiz bir doğa anlamına gelmektedir.