Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

60 Cm Davlumbazlar

60 Cm Davlumbazlar

Mutfak içerisinde yemek pişirirken ortama yemeklerden istenmeyen kokular yayılabilir. Bu kokuların kolay bir şekilde dış ortama tahliye edilmesinde davlumbazlardan faydalanılır. Mutfakta yayılmış olan fazla ısı ve nemi dış ortama aktararak yemek yapmayı daha keyifli bir hale dönüştüren bu cihazlar birbirinden farklı tasarımlara ve renklere sahiptir. Bu sayede dilendiği gibi rahat bir biçimde kullanılır. 60 cm davlumbazlar havalandırma konusunda oldukça başarılı bir üründür. Çevre kirliliğini önleme yeteneğinin yanı sıra mutfakta yaşanabilecek yangın gibi olumsuz durumların ortadan kaldırılmasına da katkı sağlar. Yemek pişirme işlemi esnasında büyük kolaylık sağlayan bu ürünler elektrik enerjisinden faydalanarak çalışır. Ocağın üzerine asılarak kullanıldığından dolayı herhangi bir yer sorunu ile karşı karşıya kalınmadan bu cihazları rahatlıkla kullanabilirsiniz. 60 cm davlumbaz ölçüleri standart bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle kullanıcıya herhangi bir sorun yaşatmadan rahatlıkla kullanılır. 60 cm davlumbazlar enerji tasarruflu ürünlerdir. Bu sayede fazla enerji tüketiminin önüne geçerek bütçenize olumlu bir katkı sağlar. Dekoratif tasarımı sayesinde mutfağınıza ayrı bir hava katarak şık bir görüntü elde etmenize imkan sağlar. 60 cm standart ölçüsünde olan davlumbaz modelleri en ağır kokuları bile ortamdan atmaya yardımcı olarak temiz bir alan yaratır. Kullanışlı ve güvenli yemek pişirme imkanı sunuyor olması nedeni ile son dönemlerin en popüler beyaz eşya grupları arasında yer alır. Kızartma ya da et pişirme işlemleri esnasında mutfakta çalışan kişiye büyük avantaj sağlar. Bu sayede mutfağınız her zaman temiz ve düzenli olur. 60 cm davlumbazlar mutfakta yemek pişirme işlemi esnasında etrafa yayılan dumanı filtreleyerek ortamı kaliteli bir havaya kavuşturur.

60 Cm Davlumbazlar Nasıl Kullanılır?

60 cm davlumbazlar oldukça anlaşılır bir tuş takımına sahiptir. Doğru ürün kullanımı cihazın kullanım ömrünü uzattığı gibi kullanıcısına yüksek verimlilik sağlar. Bu ürünler kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay camların tamamen kapalı olmasıdır. Çünkü açık pencereler cihazın etkili bir şekilde çalışmasına engel olur. 60 cm davlumbazların içinde yer alan filtrelerin düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Bu sayede cihaz daha başarılı bir biçimde çalışır. Cihazın konumlandırılmasının doğru bir şekilde yapılmış olması doğru hava akışına yardımcı olur. 60 cm davlumbazlar cihaz üzerinde yer alan düğmeler aracılığı ile kolay bir şekilde çalışır. Birden fazla program seçeneğine sahip olduğundan dolayı bu ürünleri dilendiğiniz gibi kullanabilirsiniz. Pişirilecek olan yiyeceklere uygun kademede çalışma özelliğine sahiptir. Ayarlanacak olan kademe dilediği zaman rahatlıkla değiştirilebilir. Kendiliğinden açıp kapanabilir otomatik mod özelliği sayesinde enerjiden yüksek oranda tasarruf edilmesine yardımcı olur. Düzenli bakım ve temizlik sayesinde cihaz çok daha uzun süre kullanıma uygun hale gelir. 60 cm davlumbazlar yemek pişirme işlemi esnasında kullanılabildiği gibi yemek pişirme işleminin sonunda da kullanılabilir. Her iki yöntemde de ortamdaki havayı hızlı bir biçimde temizlemenize yardımcı olur.

60 Cm Davlumbazların Bakımı Ve Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

60 cm davlumbazların bakımı oldukça kolaydır. Bu ürünlerin içinde yer alan özel filtrelerin düzenli olarak temizlenmesi cihazın doğru bir biçimde çalışmasına destek olur. Çünkü bu model davlumbazların içinde yer alan fitreler ortamdaki tüm koku ve nemi içine hapseder. Bu yüzden filtrenin doğru bir biçimde temizlenmesi oldukça önemlidir. Bu temizlik işlemi esnasında sıcak su ve yumuşak dokulu bezlerden faydalanmanız gerekir. Aşındırıcı özelliğe sahip olan ürünlerin temizlik esnasında kullanılması cihazınız için oldukça zararlıdır. Temizlik işlemi esnasında kullanılan su ne kadar sıcaksa filtrede o kadar temiz olur. Bu nedenle bu detay oldukça önemlidir. Filtre temizliği esnasında fırça kullanılması gerekir. Özel yapıya sahip olan bu fırçalardan faydalanarak yapılan temizlik işlemi filtreleri yeniden kullanıma hazır hale getirir. Yapılacak olan bu filtre temizliği sonrasında parçanın davlumbaz içine doğru bir şekilde yerleştirilmesi gerekir. Böylece cihaz daha verimli ve avantajlı bir şekilde çalışır. 60 cm davlumbazlar genellikle ocak üzerine konumlandırılan ürünlerdir. Bu ürünlerin dış yüzeyinin temizliği de en az filtre kadar önemlidir. Ürün yüzeyine zarar vermeyecek kimyasal malzemelerden faydalanarak davlumbaz yüzey temizliği yapmak cihaza tam bir koruma sağlar. 60 cm davlumbazların düzenli aralıklarla bakıma sokulması gerekir. Bakım işlemi yapılırken alanında uzman kişilerden destek almak oldukça önemlidir. Böylece yaşanabilecek teknik aksaklıklara erkenden müdahale edilebilir.

Farklı Tasarımlardaki 60 Cm Davlumbaz Modelleri

Simfer siyah eğik cam 60 cm davlumbazlar dijital bir tuş ekranına sahiptir. Yenilikçi bir tasarımda olan bu ürünler 500 metreküp hava transferi yapar. Birbirinden farklı kapasitelerde 3 emiş gücü bulunur. 60 desibellik ses düzeyi ile çevreye herhangi bir şekilde rahatsızlık vermeden kolayca kullanılır. Ürün içinde yer alan 2 adet led lamba detayı sayesinde pişirme işlemi esnasında yemekler rahatlıkla gözlemlenebilir. Eğik tasarımı ve siyah rengiyle mutfağa ayrı bir hava katar. Beyaz, gri ve siyah renk seçeneklerine sahiptir. Simfer Ada tipi 60 cm davlumbazlar Inox bir özelliktedir. Bazı modellerin görünen kısmı cam bir görünüme sahiptir. Uzaktan kumanda teknolojisi ile donatılmış olan bu cihazlar mutfakta zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur. İnce yapısı ve beyaz rengi ile mutfakta yer alan diğer beyaz eşyalara rahatlıkla uyum sağlar. Oldukça ince bir tasarıma sahip olan bu modeller mutfakta az yer kaplar. Simfer eğik push button cam 60 cm davlumbazlar ise sahip olduğu siyah ve beyaz renk seçenekleri sayesinde oldukça ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Push button kontrol etme özelliği ile ön plana çıkar. 60 cm genişliği sayesinde rahatlıkla ocak üzerine konumlandırılır. 2 led lamba ve 3 farklı emiş gücü özelliği ile kullanıcısına yardımcı olur. Eğik tasarımı ile farklı bir duruşa sahiptir. Simfer piramit 60 cm davlumbazların özel retro tasarımı ile mutfakta özel bir alan yaratılır. Ürün üzerinde yer alan gold detaylar oldukça göz alıcı bir görünüme sahiptir. Cihaz içinde 1 adet led lamba ve farklı kademelerde emiş gücü ayarlama tuşları bulunur. 62 desibellik ses detayı ile mutfakta rahat bir biçimde çalışma imkanı sağlar. Siyah ve beyaz renk seçeneklerini bulunur.

60 Cm Davlumbaz Fiyatları

60 cm davlumbazların üretimi esnasında kullanılan malzemelerin içeriği, ürüne ait olan özellikler, üretimi esnasında kullanılan teknolojik yenilikler ve tasarım fiyatı etkileyen başlıca unsurlar arasında yer alır. Bu nedenle ürün almadan önce detaylı bir araştırma yapmanız gerekir.60 cm davlumbazlar sahip oldukları ses düzeyine ve emiş gücüne bağlı olarak da fiyat bakımından farklılık gösterir. Bu nedenle ürün alırken cihaza ait olan özellikleri detaylı bir şekilde gözden geçirmek gerekir. Simfer web sitesini ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ürünlere ait olan görsellere ulaşarak gözden geçirebilirsiniz. Site üzerinden satın alacağınız 60 cm davlumbazlar hızlı ve güvenli bir şekilde paketlenerek size iletilir. Ürüne ait olan detaylı fatura sadece ürünle birlikte değil mail adresinize de otomatik olarak gönderilir. Bu sayede cihaza ait garanti işlemleri daha kolay bir biçimde ilerlemiş olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.