Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

60 Litre 3'lü Ankastre Setler

Günümüzün son teknolojileri kullanılarak üretilen ankastre setler, işlevsel ve şık görünümlü mutfak eşyalarıdır. Bir kaç ölçüde farklı modeli bulunan bu setlerden bir tanesi de 60 Lt ankastre settir. Mutfak ürünleri arasında beyaz eşya kategorisinde bulunur. Mutfak dolapları ile bütünlük oluşturup hoş bir görünüm sağlayan bu set; davlumbaz, ocak ve fırından oluşur. Mutfakta kendisi için ayrılan dolaplardaki bölüme gömülü bir şekilde monte edilen 60 Lt ankastre set yer açısından da tasarruf sağlar. Mutfakların en temel ihtiyaçları olan mutfak eşyalarını kapsayan 60 Lt ankastre setin mutfak dekorasyonunuza şıklık katacak renk ve modeli vardır.

60 Lt Ankastre Set Modelleri & Özellikleri

60 Lt ankastre set renkleri arasında farklı seçenekler bulunur. Bunlar beyaz, siyah ve gri gibi renklerdir. Bu setler bir çok fonksiyonu bir arada bulundurması ile de sıklıkla tercih edilir. Yenilikçi tasarıma sahip bu setteki davlumbaz üstün emiş gücü ile tüm kokuları ve gazı emerek yok eder. Karbon filitresi sayesinde bacalı ve bacasız kulanmanıza olanak verir. 60 Lt ankastre setiniz bir kaç tepsiyi bir arada pişirme özelliği ile kısa zamanda bir kaç yemeğinizi pişirebilir ve pişen yemeklerinizi teleskopik rayları sayesinde rahatlıkla fırından çıkarabilirsiniz. Kendini temizleme özelliği olan modellerinde ise ekstra temizleme yapmanıza gerek kalmaz. Ankastre ocaklarında da kullanım konforu sağlayan bir çok özellik vardır. Soteleme tekniği ile hızlı pişmesi gereken yemekleriniz için bulunan WOK gözü sayesinde güçlü ateşte kısa bir sürede lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Gaz kesme emniyeti; herhangi bir şekilde sönen ocaktan sızan, can güvenliğiniz açısından tehdit oluşturabilecek gazı otomatik olarak kapatır. 60 Lt ankastre set kullanımı güvenli ve rahattır.

60 Lt Ankastre Set Hangi Malzemelerden Üretilmektedir?

Ankastre set içerisindeki ürünlerde genellikle inox paslanmaz çelik kullanılır. 60 Lt ankastre set malzemesi olan inox, paslanmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir malzeme olmasının yanı sıra aynı zamanda pürüzsüz yüzeyiyle zahmetsizce temizleme imkanı verir. Mikrop ve kir tutmaz.60 Lt ankastre set modelleri dekoratif açıdan da göz alıcı bir şıklığa sahiptir. Ankastre setin cam olan yüzeylerinde temperli cam teknolojisi kullanılır. Temperli cam herhangi bir sebeple kırılsa dahi, kırılan camlar mikro parçacıklara ayrılarak dağıldıkları için yaralanma riski minimum seviyeye iner. Ocak, davlumbaz ve fırında temperli cam teknolojisi kullanılır. Ayrıca, set içinde bulunan fırının kapağında kullanılan 3 katlı soğuk kapak sistemi ile fırının içerisindeki sıcaklık dışarıya ulaşmaz ve cam ile temas halinde dahi bir zarar vermez.

60 Lt Ankastre Set Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Alınca uzun yıllar kullanmak isteyeceğiniz mutfak eşyalarından olan ankastre set seçmek her ne kadar kolay gözükse de bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

Mutfağınıza uyum sağlaması için ürünleri mutfak dekorasyonunuzu tamamlayıcı renkte seçmelisiniz.

Ay sonu gelecek elektrik faturalarında yüksek fiyatlarla karşılaşmak istemiyorsanız tasarruflu olmasına ve enerji sınıfına dikkat ediniz.

Yüksek ısıya dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmiş olması dikkat etmeniz gereken önemli özelliklerden biridir.

60 Lt ankastre setin parçalarından olan ocağın gaz kesme özelliği olup, olmadığını kontrol etmelisiniz.

Davlumbazda baca kullanmak istemiyorsanız karbon filtreli olan bacasız modelleri tercih etmelisiniz.

60 Lt Ankastre Set Avantajları Nelerdir?

Son yıllarda popülaritesi giderek artan ankastre setlerin bu kadar tercih edilmesi elbette tesadüf değil. Tercih edilmesinin başında yerden tasarruf sağlaması ve renkleriyle formları aynı olduğu için  mekanda düzgün bir görüntü oluşturması geliyor. Modern çizgilere sahip estetik tasarımdaki yeni nesil ankastre setler mutfak dekorasyonun bir parçası haline gelir. Leke tutmayan ve kendi kendilerini temizleme özelliği ile de gereksiz efor harcamanıza neden olmaz. Bu özellik 60 Lt ankastre setlerin avantajları arasındadır. Ek fonksiyon ve zaman ayarı dijital gösterge paneli ile göze hoş görünmesinin yanı sıra kolay kullanılabilir. Bu dijital paneller ile zaman ayarlaması yapabilir gereksiz elektrik harcamamış olursunuz. Son teknoloji ile üretilen 60 Lt ankastre setler tasarruflu özellikte üretildikleri için gereksiz enerji kayıplarına neden olmaz. Buda yüksek elektrik faturalarına engel olur. 

60 Lt Ankastre Set Kurulumu Nasıl Yapılır?

İstediğiniz ankastre seti aldıktan sonra sıra kuruluma geldiğinde, setinizin takılacağı yerin  ölçüleri ayarlanmış ve gerekli elektrik tesisatı ve bacalı modelse baca alanı  düzenlenmiş olmalıdır. 60 Lt ankastre set uzman kişilerce ayrılan alana yerleştirilir ve vidalanarak sabitlenir. Açıklık kalan kısımlar uygun malzemelerle kapatılır. Sabitlenen setin gaz ve elektrik bağlantıları yapılır. Yetkili kişilerce bu bağlantılar kontrol edilir Tüm kontrolleri tamamlanmış 60 Lt ankastre setiniz kullanıma hazır halle geldikten sonra mutfağınızda nefis yemeklerinizi pişirebilir, sevdiklerinizle afiyetle yiyebilirsiniz.

60 Lt Ankastre Set Bakımı Nasıl Yapılır?

Beğenerek alıp özenli şekilde kullandığınız ve gereken bakımını yaptığınız eşyalarınız gibi 60 Lt ankastre setinizin bakımına da özen gösterirseniz uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ne kadar sağlam ve dayanıklı olurlarsa olsunlar kullanımında hassas davranmalısınız. 60 Lt ankastre setinizi temizlerken uygun deterjan ve bakım ürünleri ile temizlemelisiniz. İsterseniz yetkili servisten, ankastre setiniz için alabileceğiniz özel bakım ürünlerini kullanabilirsiniz.

60 Lt Ankastre Set Nasıl Temizlenmeli?

Setinizin her zaman ilk aldığınız gün gibi şık görünmesini istiyorsanız, setinizi her zaman temiz tutmalısınız. 60 lt ankastre set temizliği için ilk olarak kullanım kılavuzunu  okumalı ve kılavuzda yazan temizlik ve bakım talimatlarına uymalısınız. Yemeklerinizi pişirdikten sonra sıçrayan ve dökülen yemek artıklarını fazla bekletmeden silmeniz de canınızı sıkacak lekeler oluşmasını engeller. Temizlik yaparken kullanacağınız deterjan tanecikli yapıda değil daha çok krem yada köpük formunda olmalıdır. Ayrıca 60 Lt ankastre setinizin cam yüzeylerin temizliğinde mikrofiber bez kullanabilirsiniz. Bu özel yapıdaki bez silme izi bırakmaz ve ankastre setiniz her zaman pırıl pırıl ve hoş görünür.

60 Lt Ankastre Set Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankastre setinizi kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Örneğin, 60 Lt ankastre setinizin ocağını kullanırken ısıyı geri ileten kaplarda pişirme yapmamalısınız. Yüksek ısıya derece dayanıklı olan ocağın yüzeyi gereğinden fazla ısınacağı için istenmeyen deformasyonlara neden olabilir. Fırını sadece gıda pişirmek için kullanmalısınız. Temizlik yaparken aşırı kimyasal içeren ürünler sağlık açısından zararlı olduğu gibi ankastre setinize zarar verebileceği için kullanmaktan sakınmanız doğru olacaktır. Ankastre setinizi kullanmadan önce muhakkak kullanım talimatlarını okuyarak kullanmaya başlamalısınız.

60 Lt Ankastre Set Fiyatları

Değişik renk ve boyutlara sahip bir çok ankastre set modeli bulunur. 60 Lt ankastre set fiyatları fonksiyonlarının çokluğuna ve modellerine göre değişiklik gösterir. SDet içindeki ürünler de fiyat konusunda etkilidir. Simfer'in hayata insana ve doğaya saygılı iş modeli ile son teknoloji kullanarak ürettiği sayısız ürünü bulunur.  Yılların verdiği tecrübeyle ürettiği geniş yelpazedeki ürün gruplarından Simfer 60 Lt ankastre setler tüm ankastre set ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Ankastre alışverişinizde Simfer markasına ait istediğiniz ölçülerde, renk ve özellikteki ürünün fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz 60 Lt ankastre seti satın alabilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.