Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

70 Cm Davlumbazlar

Filtreler Filtreler

70 cm Davlumbaz Modelleri

Genellikle pişirme işlemlerinin yapıldığı mutfaklarda yemeklerden kaynaklı sararma ve koku oluşabilir. Yağ ve çeşitli gıdaların uzun süre işlem geçirmesi mutfakta yemek kokusunun birikmesine neden olur. Zaman ile bu birikme mutfak içerisinde kullanılan eşyaların yıpranmasına, üzerlerinde yapışkan tabakaların oluşmasına ve renklerinin canlılığını yitirmesine neden olur. Kısa vadede etkileri görülmese de uzun vadede bütçenize zarar verecek sonuçların doğmasına neden olabilir. Bu sorunu çözmek içinse hava değişimini sağlayan havalandırma cihazları kullanabilirsiniz. Simfer 70 cm davlumbazlar kullanılarak mutfaktaki yemek kokusu ve duman ortamdan çekilir. Böylece duvarlarda, perdelerde, mobilya ve dolaplarda herhangi bir sararma ve kokma görülmez. İnsanların evde en çok zaman geçirdikleri yerin temiz olması, ferahlık hissi vermesi bireyler için birincil öncüldür. Mutfaktaki temizlik ise mekanın kokusundan başlar. Mutfağın tasarımına uygun şık bir davlumbaz mutfağın olmazsa olmazlarındandır. Gelişen teknolojiyle birlikte her kullanıcının gereksinimlerini karşılayacak bir davlumbaz modeli bulunur. Davlumbaz gibi önemli bir mutfak eşyası alınırken ürünün markasına dikkat etmek çok önemlidir. Simfer tamamıyla yerli bir beyaz eşya markası olması nedeniyle tercih edilebilecek markalar arasında ilk sıradadır. Davlumbaz alınırken dikkat edilmesi gerekilen bir diğer önemli nokta ise ürünün boyutları ve havalandırma kapasitesidir. Geliştirilmiş hava kapasitesiyle Simfer 70 cm davlumbazlar mutfağınız için ideal bir ürün seçeneğidir.

Davlumbaz Kullanmanın Yararları Nelerdir?

Evde en çok zaman harcanan yerin mutfak olması aynı zamanda onun en çok yıpranan yer olmasına da neden olur. Yemek buharı mobilyaları, eşyaları ve duvarları zamanla yıpratır, renklerinin solmasına ve üzerine ağır bir yemek kokusunun sinmesine neden olur. Yıpranan duvar boyaları mutfakta kirli bir görüntünün oluşmasına neden olur. Yıpranmaları ve kötü kokuları önlemek içinse kullanılacak en iyi yöntem mutfağın tasarımına uygun bir davlumbaz almaktır. Farklı tiplerde ve boyutlarda üretilen bu cihazlar geniş bir ürün çeşitliliği sunarak her türlü gereksinimi karşılamaya çalışır. Hava sirkülasyonu yaparak ortamdaki havanın sabit kalmasını engeller. Yemek kokularının ve buharının mutfak içinde kalmasını ve birikmesini önler. Neredeyse tüm modellerde bulunan aydınlatmalar ile doğrudan ocağın üzerinde aydınlatma sağlanır. Modele göre değişen şekilleri bulunur. Özelikle piramit şeklindeki yapıya sahip modeller ile ocak boyutu ne olursa olsun kolaylıkla uygun boşluklara yerleştirilebilir. Mutfağın daha az kirlenmesini sağlayan; bütçe ve doğa dostu kullanım imkanı sağlar. Modeller içinden seçim yaparken mevcut ocağın en ve boy uzunluğunu ölçmeniz gerekir. Ocağın uzunluğu davlumbazın derinliğini belirlerken ocağın eni davlumbazın genişliğini belirler. Orta boyutlarda bir davlumbaz kullanmak istiyorsanız sizin için en ideal modeller 70 cm davlumbaz çeşitleridir.

Yüksek Verimlilik Sunan Simfer 70 cm Davlumbaz Modelleri

Yüksek ısıda yapılan işlemler nedeniyle mutfakta yaşanan sorunlar yalnızca koku ve buhar ile sınırlı değildir. Ortamdaki sıcaklığa bağlı olarak oksijen seviyesi de değişim gösterir. Eğer hava dönüşümü sağlanmazsa mutfakta boğucu bir hava meydana gelir. Bu da bireylerin olumsuz etkilenmesine neden olur. Çeşitli renklerde ve özelliklerde üretilmiş olan 70 cm davlumbaz modelleri ile Simfer, mutfaktaki koku ve havalandırma sorunlarına uygun bir çözüm sunar. 430 m3/sa hava debisi kapasitesine sahip olan Quadra beyaz davlumbaz modeli sayesinde hem ortamdaki hava sirkülasyonun kolayca yapılmasını sağlar hem de beyaz ve cam tasarımıyla mutfakta hoş bir görüntü oluşturur. Son zamanlarda mutfakta beyaz rengin kullanımın yaygınlaşması ile birlikte daha ferah bir görünüme sahip olan mutfaklar için Quadra 70 cm modeller ideal bir üründür. Davlumbazların hava kapasitesi kadar boyutları da seçim yaparken göz önünde bulundurulan hususlardan biridir. Çok yer kaplamayan davlumbaz modelleri mutfakta en çok tercih edilen ürün çeşitleridir. Simfer 70 cm davlumbazlar 54.5 cm derinliğe sahiptir. Piramit şeklinde bir yapıya sahip olan ürün üç kademeden oluşur. Davlumbazların genel olarak 60 ila 90 cm arasında üretildiği düşünüldüğünde 70 cm davlumbaz ölçüleri ortalama boyutlara sahiptir. Bu pratik yapıları onları daha kullanışlı ve tercih edilebilir yapar.

Teknolojik Özellikleri ile 70 cm Davlumbazlar

Ürün seçerken yaşanan çekincelerden biri de davlumbazların çalışırken çıkarabileceği yüksek ses ve buna bağlı olarak gelişen rahatsızlıklardır. Artık hayatın her alanında kendini iyiden iyiye hissettiren teknoloji davlumbaz üretiminde de kendisini gösterir. Son teknoloji ile üretilen davlumbazlar oluşan ses rahatsızlıklarını olabildiğince en aza indirir. Böylece ürünün çalışırken çıkarmış olduğu sesten duyulabilecek rahatsızlıklar engellenmiş olur. 43 desibel ses kapasitesiyle 70 cm davlumbazlar, 50 desibel eşiğinin altında kalarak kullanıcıya herhangi bir rahatsızlık vermez. Yalnızca düşük ses kapasitesiyle değil dokunmatik kontrol yüzeyi ile de teknolojik gelişmelere uyum sağlayan Simfer 70 cm davlumbazlar, kolay ve pratik bir kullanıma sahiptir. Yoğun ve ani buhara maruz kalmadığı sürece kendiliğinden çalışmaz, bozulma göstermez. 70 cm davlumbazlar 24 ay kullanım garantisine sahiptir. Genel olarak ocak üstüne monte edilerek kullanılan davlumbazlar, kullanıcılara kolaylık sağlamak için bünyelerinde aydınlatma özelliği bulundurur. Simfer 70 cm davlumbazlar D sınıfı aydınlatma tipine sahiptir.

70 cm Davlumbazlar Nasıl Monte Edilir, Çalıştırılır ve Temizlenir?

Her davlumbaz modelinde olduğu gibi Simfer 70 cm davlumbazlar da kullanım kılavuzlarında belirtilen şekilde duvara monte edilmelidir. Güvenli ve doğru bir kurma işlemi için teknik servisten yardım almak en doğru karar olur. Simfer teknik servisi müşterileri için ücretsiz montaj hizmeti sunar. Yerleştirme ve bağlantı işlemleri bittikten sonra cihazın mutfağın elektrik sistemi ile bağlantısı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer elektrik bağlantısı varsa cihaz çalışır ve fazladan bir müdahalede bulunulmasına gerek kalmaz. Ancak bağlantı yoksa davlumbazın fişinin prize takılması gerekir. Böylece elektrik bağlantısı sağlanır. Aynı zamanda mutfağın elektrik sisteminin davlumbazın enerji ihtiyacını karşılayabilir olduğundan emin olunmalıdır. Aksi taktide ürün çalışmayabilir ya da arıza yapabilir. 70 cm davlumbazlar cam bir yüzeye sahip oldukları için dış yüzeyleri bez ile rahatça temizlenebilir. Filtreler düzenli olarak temizlenmelidir. Davlumbazın içerisinde bulunan filtreler dikkatlice çıkarıldıktan sonra bez ile silinebilir. Kullanıcının tercihine bağlı olarak sıcak suda belirli bir süre bekletilebilir ancak bu süre gün olarak düşünülmemelidir. Kullanılan deterjanların filtrelere zarar verip vermeyeceğine dikkat edilmelidir. Asidik maddeler filtrelerin yapımında kullanılan bileşenlere zarar verebileceği için kullanılmamalıdır. 


70 cm Davlumbazlar Nasıl Kullanılır?

Davlumbazın kurulumu ve elektrik ile olan bağlantısı sağlandıktan sonra kullanım kılavuzunda yazan yönlendirmeler ve özellikler dikkatlice okunmalıdır. Davlumbazın dokunmatik yüzeyinde bulunan simgelerin işlevleri öğrenildikten sonra kullanıma başlanmalıdır. 70 cm davlumbazlar üzerlerinde bulunan modlara göre çalışır. İhtiyaç duyulan mod etkinleştirilerek hava sirkülasyonu sağlanır. Aydınlatma modu dışında iki ya da daha çok mod aynı anda çalıştırılamaz.

70 cm Davlumbaz Fiyatları

Simfer 70 cm davlumbaz modelleri bütçe dostu ürünlerdir. Ürün fiyatları büyüklük, model, renk gibi çeşitli özelliklere bağlı olarak değişebilir. Yüzde yüz yerli üretim cihazlardır. Her teknolojik alet gibi 70 cm davlumbazlarında kullanım ömürleri nasıl kullanıldıklarına bağlıdır. Ancak ürün yirmi dört ay kullanım garantisine sahiptir. Doğru kullanıldığı durumda kolayca yıpranmaz, bozulma göstermez. Bununla birlikte kullanım alanına boyut olarak uymazsa 14 gün içinde koşulsuz şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü doğrudan Simfer web sitesinden seçerek size özel kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir, cihazınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.