Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Çift Bölmeli Fırınlar

Yemek pişirme işleminin gerçekleştirilmesi için hayati öneme sahip olan çift bölmeli fırınlar mutfaktaki en büyük yardımcınız olur. Her çeşit yiyeceğin kolay ve hızlı bir biçimde pişirilmesine yardımcı olan bu beyaz eşyalar yeni nesil teknoloji ile entegre edilerek tasarlanır.

Filtreler Filtreler

Birbirinden farklı çift bölmeli fırın modelleri sayesinde her zevke uygun bir fırın seçeneği bulmak oldukça kolaydır. Yiyeceklerin farklı teknikler ile pişirilmesini sağlayan çift bölmeli fırınlar oldukça işlevsel bir özelliğe sahiptir. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet sunar. Modern tasarımı sayesinde mutfakta yer alan tüm eşyalar ile dekoratif bir görüntü oluşturur. Pişirmek istediğiniz yemeği kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olan bu ürünler fonksiyonel bir kullanıma sahiptir. Sadece ev ortamında değil ofis ortamında da kullanım için oldukça idealdir. Hem ocak hem de fırını bir arada barındırıyor olması yönüyle her ihtiyaca yanıt verir. Çift bölmeli fırınlar mutfakta kendilerine has özel bir alana konumlandırılır. Bu işlem için mutfak içinde ayrı bir yer açmaya gereksinim duyulmadan rahatlıkla kullanılır. Her ihtiyaca pratik çözümler üreten çift bölmeli fırınlar hızlı pişirme teknolojisi ile kullanıcısına zamandan büyük oranda tasarruf sağlar. Ocak kısmında pişirilecek olan yemeklerin rahat bir şekilde kontrol edilmesine imkan sağlar. Bu sayede yanma ya da taşma gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalma ihtimali ortadan kalkar.

Çift Bölmeli Fırınların Sahip Olduğu Özellikler

Çift bölmeli fırınlar belirli bir ölçüye sahiptir. Bu özelliği sayesinde herhangi bir alan sıkıntısı yaşanmadan dilendiği gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Turbo pişirme özelliği sayesinde fanlı sıcak havası dalgaları elde edilir. Bu sayede çok daha lezzetli ve iyi pişmiş yemekler elde edilir. Farklı ısı kademelerine sahip olduğundan dolayı kullanıcısına mutfakta kolaylık sağlar. Her tencerenin rahatlıkla konumlandırılabileceği bir ocak gözü bulunur. Böylece dengeli bir pişirme işlemi gerçekleştirilmiş olur. Çift bölmeli fırınlar kolay temizlenebilir bir iç ve dış yüzeye sahiptir. Ilık ve nemli bir bez yardımıyla fırın kolay bir biçimde temizlenebilir. Fırına ait tepsi, mazgal ve döküm ızgaralar bulaşık makinesi içerisinde yıkanmaya uygundur. Herhangi bir boya verme ya da paslanma gibi olumsuz durumlar yaşanmasına engel oluşturmadan güvenle kullanılır. Söküp takılabilir ocak başlıkları sayesinde detaylı temizlik yapmak kolaydır. Çift bölmeli fırınların çalıştırılması kadar kurulumu da oldukça kolaydır. Herhangi bir ek desteğe gereksinim kalmadan kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Fırın kısmında yer alan farklı sıcaklık dereceleri pek çok yiyeceği hazırlamada yardım sağlar. Izgara yapmak, yoğurt mayalama, donmuş yiyeceklerin buzunun çözülmesi ya da börek pişirme gibi farklı uygulamalar rahatlıkla gerçekleştirilir. Çift bölmeli fırınlar sayesinde ek bir beyaz eşya satın alma gereksinimi ortadan kalkar. Çift bölmeli fırınların içinde yer alan ızgara detayı sayesinde evde közleme ya da ızgara yapma imkanı elde edilmiş olur.

Farklı Fonksiyonlara Sahip Çift Bölmeli Fırın Modelleri

Fırın denildiğinde akla ilk gelen ürünler arasında yer alan Simfer 2201 beyaz çift bölmeli fırınlar 4 adet ocak gözüne sahiptir. Bu gözler gaz yardımı ile çalışır. Ocak altında yer alan multi turbo detaylı fırın sayesinde en sevdiğiniz yemekleri hızlı bir şekilde hazır edebilirsiniz. Ocak bölmesinde yer alan 4 fonksiyon sayesinde aynı anda birden fazla sayıda yemek rahatlıkla pişirilir. Bu sayede sevdikleriniz için vereceğiniz davet yemekleri kısa sürede hazır olur. Statik özelliğe sahip olan fırın detayı insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermediğinden güvenle kullanıma uygundur. Alt kısımda yer alan fırına ait 7 fonksiyon bu çift bölmeli fırınları daha fonksiyonel bir hale dönüştürür. Cihaza ait olan otomatik gaz kesme emniyet özelliği sayesinde olası kazaların önüne geçilmiş olur. Bu sayede yangın ya da zehirlenme gibi olumsuz durumlara erkenden müdahale edilmiş olur. Çift bölmeli fırınlar kolay bir şekilde programlanabilir bir özelliğe sahiptir. Bu sayede 90 dakika içerisinde fırın otomatik olarak kendiliğinden kapanır. LOW-E teknolojisinden faydalanarak tasarlanmış olan özel camlar el yakmayan bir işleve sahiptir. Bu sayede pişen yemekler rahatlıkla kontrol edilebilir. Küçük çocuklar ve evcil dostlarınız için son derece güvenlidir. Fırın içinde yer alan tak çıkar cam sistemi sayesinde fırının camı kolay bir biçimde temizlenir. 2201 çift bölmeli fırınlar grill fonksiyon işlevi sayesinde usta aşçılara taş çıkaracak lezzetler ortaya koymanıza yardımcı olur. Bu çift bölmeli fırınlar sahip olduğu beyaz, siyah ve gri renk detayları sayesinde mutfak dekorasyonuna uyum sağlar. Ergonomik tasarımı ile mutfağınıza şık bir hava katarak etkileyici bir duruş sergiler.

Çift Bölmeli Fırın Nasıl Kullanılır?

Çift bölmeli fırınlar düğmeden otomatik ateşleme özelliğine sahiptir. Bu sayede pişirme işlemi anında kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Düğmeye basılır basılmaz ocak pişirmeye hazır hale gelir. Fırın içinde yer alan özel led aydınlatma detayı sayesinde pişen yemeklerin durumu fırının kapağı açılmadan da rahat bir şekilde gözlemlenir. Evde kendi yoğurdunu kendisi yapmak isteyen fakat ideal ısıyı ve süreyi ayarlayamayanlar için özel yoğurt yapma fonksiyonu tasarlanmıştır. Bu sayede herhangi bir deneyim ya da bilgiye gerek duyulmadan kısa sürede yoğurt yapılabilir. Çift bölmeli fırınlar buharlı temizleme fonksiyonuna sahiptir. Böylece cihaz kendi kendini hızlı bir şekilde temizleyebilir. Çift bölmeli fırınların içinde yer alan özel faz detayları sayesinde yiyeceklerin kokusu birbirine karışmadan aynı anda çok sayıda yiyecek pişirilir. Cihaz üzerinde yer alan düğmeler sayesinde çift bölmeli fırınlar kolay bir biçimde komuta edilir. Fırın içinde yer alan tepsi detayı ve fırının kazanı emaya kaplamadır. Hızlı bir şekilde ısınarak yiyecekleri hızlı bir biçimde pişirir. Bu özelliği cihaza enerjiden tasarruf yapma imkanı sunar. Çift bölmeli fırınları kullanırken alanında uzman kişiler tarafından kurulumunun yapılmış olmasına dikkat etmek gerekir. Bu sayede cihaz kullanımı esnasında herhangi bir teknik sorunlar karşılaşma ihtimali en aza indirilmiş olur. Doğru bakım ve kullanım sayesinde cihazın kullanım ömründe uzaman yaşanır. Bu nedenle çift bölmeli fırınları kullanırken kullanma talimatına uygun şekilde cihazı çalıştırmak oldukça önemlidir. Çift bölmeli fırınların yüzeyinde yer alan cam detayı oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle fırın temizliği yaparken sert kimyasallardan ve bulaşık teli gibi sert ürünlerden uzak kalmak gerekir. Aksi halde onarılması güç hasarlar ortaya çıkabilir.

Çift Bölmeli Fırın Fiyatları

Çift bölmeli fırınların fiyat aralığı cihazın modeline ve yerine getirdiği fonksiyon sayısına bağlı olarak kendi içerisinde değişkenlik gösterir. Bu sebeple ürün alırken detaylı bir ön inceleme yapmak ve cihaz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir. Çift bölmeli fırınların üretiminde kullanılan dayanıklı ve sağlam hammadde ürün fiyatını da etkileyebilir. Simfer tarafından tasarlanan ve üretilen çift bölmeli fırınlar oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle oldukça ekonomiktir. Simfer web sitesi üzerinden ihtiyaç duyduğunuz çift bölmeli fırınlara hızlı bir şekilde ulaşarak dilediğiniz ürünü detaylı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürüne Simfer güvencesi ve ücretsiz kargo desteği ile kısa sürede kavuşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.