Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 3045 2G Vitroseramik Elektrikli Set Üstü Siyah Cam Ocak

Ürün Kodu : 3045
Barkod Kodu: : 8699272862946
3.789 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
   • Teknik Özellikler
    • 2 Gözü Elektrikli Vitroseramik Ocak
    • 30 cm genişilk
    • Dokunmatik kontrol paneli
    • Çocuk emniyet kilidi
    • 1 dual, 1 standart, hızlı ısınan (Hi-light) ocak
    • 9 kademeli sıcaklık ayarı

   Simfer ocak, mutfakta minimal tasarımları destekleyen ergonomik alanlar oluşturur. Yeni teknolojiler ile geliştirilen Simfer cam ocak, elektrikli kullanım seçeneği ile alternatif yaklaşımlara zemin hazırlar. Ürün özellikleri arasında gaz emniyet kemerinin de bulunması sizi güvende tutar. 2 gözlü kullanım alanı olan cam ocak dokunmatik kontrol paneli kullanımı ile konforu arttırır.

   Simfer Cam Ocak Özellikleri ile Kullanım Konforuna Ulaşma

   Elektrikli set üstü ocak kullanımı, yemekleri pişirdikten sonra demlenme sürecine alarak enerji tasarrufunu gündeme getirir. Böylece hem yemeklerin daha lezzetli olmasını sağlar hem de yemeklerin uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Ayrıca, gaz kesintilerine karşı mutfakta güven veren tasarımları az yer kaplaması ile öne çıkar. Simfer 3045 2G Elektrikli Set Üstü Siyah Cam Ocak, cam yüzeye sahip olması dayanıklı ve sert bir tabaka ile dizayn edildiği için uzun ömürlü bir profil çizer. Kolay temizlenme imkanı sayesinde, pratik ve hızlı çözünler sunarak hijyen standartlarına yardımcı olur. 

   Simfer Cam Ocak Avantajları

   Estetik görünüm kullanıcının ürün seçiminde en önemli adımdır. Mutfağa hakim olan renkler siyah tonlarında ise Simfer cam ocak olarak siyah tercihi tamamlayıcı rol üstlenir. Şık ve asil renkler arasında yer alan siyah tonlar mutfağın havasını da değiştirebilir. Boyut ebatlarıyla kullanıcı tercihini arttıran Simfer cam ocak ölçüleri sırasıyla yükseklik-genişlik-derinlik olarak 65-30.5-52.5 cm'dir. Çocuk emniyet kilidine sahip Simfer 3045 2G Elektrikli Set Üstü Siyah Cam Ocak, işlevselliğini emniyetle birleştirir. Hızlı ısınan Simfer cam ocak 9 kademeli sıcaklık ayarı sayesinde fonksiyonelliğini yükseltir. Set üstü siyah cam ocak, fiyat aralığı açısından avantajını ortaya koyar. Önden düğme ve seramik cam yüzey kullanım talimatlarına bakılmaksızın kalitesini anlatır ve garanti süresi boyunca tüketiciyi güven altına alır. Siz de Simfer cam ocakla tanışarak zaman kaybetmeden mutfağınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Simfer cam ocak nasıl temizlenir?

   Yüzeyinin soğuk olmasına dikkat edilerek cam kazıyıcı aracılığıyla gıda artıklarını kolayca çıkarmak ve metal sünger kullanmadan temizleyici sıvıyla temizlemek yeterlidir.

   Simfer cam ocak çalışırken elektrik kesilirse ne olur?

   Panel sinyali yanıp söner ve otomatik olarak cihaz kapanır. Kapandıktan sonra bir süre daha ısıyı muhafaza eder.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.