Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 3420 Statik Beyaz Midi/Mini Fırın, 1300W

Ürün Kodu : M3420
Barkod Kodu: : 8699272858321
1.709 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
  • Teknik Özellikler
   • 34 litre
   • 4 fonksiyon statik midi fırın
   • 90 dk. programlanabilen ve pişirmeyi durduran mekanik saat
   • Termostatlı ısı kontrol sistemi
   • 1 yuvarlak tepsi, 1 standart kare tepsi ve 1 özel tasarım tel ızgara
   • Ürün net ölçüleri: (Y*G*D) (cm) 33 * 48 * 37

  Evinizin lezzet köşesi mutfakta pratik bir kullanım sunan Simfer 3420 Beyaz 34 Litre Statik Midi/Mini Fırın işlevsel özellikleriyle öne çıkar. Ürün termostat özelliğiyle ısı kontrolü sağlar. Statik midi&mini fırın yemek ve hamur işlerinin türüne göre alt ve üst pişirme fonksiyonu kullanılabilir. Yenilikçi tasarım detaylarıyla konforlu Simfer midi mini fırın hacmi 34 litredir. Kullanım alanına uygun olarak tercih edebileceğiniz Simfer beyaz statik midi/mini fırın genişliği ise 48 cm’dir.

  Simfer Midi&Mini Fırın Özellikleri

  Lezzet dolu yemeklerin tam kıvamında pişirilmesi için ideal Simfer midi mini fırın dört farklı fonksiyona sahiptir. Termostatlı ısı kontrolüyle kek, kurabiye, börek gibi lezzetlerin her tarafının aynı gevreklikte pişirilmesini sağlar. Beyaz renkli Simfer midi mini fırın içerisinde yuvarlak ve kare tepsileri bulunur. Ürün özel tasarım tel ızgarası sayesinde ızgara türü yiyeceklerin pişirilmesi için de kullanılabilir. Mekanik saat ayarı özelliği bulunan Simfer 3420 Beyaz 34 Litre Statik Midi/Mini Fırın pişirme işlemi bittiğinde otomatik olarak durur. Pişirme işlemini takip etmenize gerek kalmaz. Yemek, hamur işi gibi farklı lezzetler için ürün üzerinde dört farklı pişirme fonksiyonu yer alır. Simfer midi mini fırın kapak kısmında siyah cam kullanılmıştır. İki adet kare ve yuvarlak tepsi yemek ve hamur işleri için kullanılabilir. Pratik kullanımıyla konforlu statik midi/mini fırın genişliği 48 cm’dir. Boyutlarıyla da kullanışlı ürünün yüksekliği 33 ve derinliği ise 37 cm’dir.

  Simfer Midi Mini Fırın Nasıl Kullanılır?

  Ürün üzerinde bulunan 3 farklı düğme aracılığıyla uygun pişirme fonksiyonunu belirleyebilirsiniz. Mekanik saati pişireceğiniz yemeğin türüne uygun olarak 90 dakikaya kadar zaman ayarlıdır. Geleneksel pişirme yönteminin yenilikçi tasarımla buluştuğu Simfer midi mini fırın alt ve üst pişirme seçenekleri de bulunur. Farklı lezzetler için uygun pişirme fonksiyonunu seçebilirsiniz. İşlevsel, estetik ve kullanışlı Simfer midi mini fırın kullanıcı yorumlarını okuyarak, seçiminizi yapabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular:

  Simfer Statik Midi Mini Fırın Kurulumu Nasıl Yapılır?

  Elektrikle çalışan midi mini fırın için özel bir kuruluma ihtiyaç yoktur. Tezgah üzerine yerleştirildikten sonra fırın fişi prize takılarak kullanıma hazır hale getirilir. 

  Simfer Midi Mini Fırın İlk Kullanımdan Önce Ne Yapılmalıdır?

  Fırının ilk kullanımında ortaya çıkan kokuyu önlemek için içi boş halde 250 derecede 45 dakika çalıştırmanız yeterli olur. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.