Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 8708 Premium Eğik Push Button Siyah Cam Davlumbaz, Duvar Tipi, 60 cm, Siyah

Ürün Kodu : MDE0-6-SD8708-SMF
Barkod Kodu: : 8699272866647
3.839 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
   • Teknik Özellikler
    • 60 cm genişlik
    • 500 m/saat hava transferi
    • Push buton kontrol
    • 3 ayrı emiş güç ayarı
    • 2 Led lamba
    • Ses seviyesi 53 dBA
    • Bacalı/Bacasız kullanım

   Simfer 8708 60 Cm Eğik Push Button Siyah Cam Davlumbaz, mutfağınızı buhardan ve kokudan arındıracak tüm özellikleri içinde barındırır. Üretiminde kullanıcı dostu olmasına önem verilerek tasarlanan Simfer davlumbaz, mutfak eşyaları içinde en son teknolojiye sahiptir.

   Simfer Siyah Cam Davlumbaz Özellikleri ve Avantajları

   Simfer davlumbaz, mutfak mimarisi düşünülerek tasarlanmıştır. Estetik görünüme sahip siyah cam davlumbaz 500 m³/saat hava transfer özelliğiyle mutfakta oluşan hava salınımını hızlıca tahliye eder. Bulunduğunuz ortamın hava kalitesini yukarıya çeker. Tuş kontrolü özelliğiyle davlumbazın ayarını yükseltebilir veya azaltabilirsiniz. Davlumbazların olmazsa olmaz özelliklerinden olan emiş gücü Simfer davlumbaz için kritik bir öneme sahiptir. Üç ayrı emiş gücü özelliğiyle mutfakta bulunan havayı temizleyebilir. Mutfak ortamının yoğunluk derecesine göre 3 farklı seçenekte ayarlamayı yapıp ferah bir ortama sahip olabilirsiniz. Simfer davlumbaz inovasyon özelliğine sahip bir beyaz eşya modelidir. Mutfak dolabı içerisine konumlandırılan Simfer davlumbaz, sahip olduğu pratik tasarımı ile oldukça basit ve pratik özelliklere sahiptir. 2 led lamba özelliği ve bacalı bacasız kullanım imkanı sunar. Mutfağınıza canlılık katan Simfer 8708 60 Cm Eğik Push Button Siyah Cam Davlumbaz ile dilediğiniz yemeği koku endişesi çekmeden hazırlayabilirsiniz. Simfer siyah cam davlumbaz sade detayları ve minimalist yapısıyla ön plana çıkar.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Davlumbazın gücü ne kadar olmalı?

   Mutfağın büyüklüğü arttıkça emiş gücü ihtiyacı da artıyor. 2.6 metre yüksekliğinde ve 10 m2 genişliğindeki standart bir mutfaktaki havanın 26 metreküp olduğu düşünülürse 500 m3/h debiye sahip davlumbazlar mevcut havayı en az 3 dakikada temizleyecektir.

   Davlumbaz ne zaman açılmalıdır?

   Davlumbaz yemek pişirmeye başlamadan hemen önce açılmalıdır. Bu sayede, yemek buharlarını yukarı doğru emen bir hava çekişinin oluşması sağlanır ve mutfaktaki kötü koku oluşma durumu güvence altına alınır.

   Performans kayıpları nasıl önlenebilir?

   Performans kayıplarını önlemek için duvar yuvası ve davlumbaz arasındaki mesafenin mümkün olduğu kadar kısa tutulması gerekir. Uzaklık uzunsa, yüksek performans için dolaşımlı hava sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz.

   Simfer siyah cam davlumbazın genişlik ölçüsü nedir?

   Simfer davlumbaz 60 cm genişliğine sahiptir.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.