Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer SK 4601 Mekanik Mikrodalga Fırın, 700W, 20 Litre, Beyaz

Ürün Kodu : 1-46-SK-4601
Barkod Kodu: : 8699272864087
2.759 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver

Simfer mikrodalga fırın günlük hayat temposuna yetişirken mutfaktaki en büyük destekçilerinizden birisidir. Hızlı bir şekilde yemek ısıtma ve donmuş gıda çözdürme özellikleriyle hayatınızı kolaylaştıran mikrodalga fırın, ek fonksiyonları ile mutfakta işinize yarayacak ekstra fonksiyonel çözümler sunar. Zamanlayıcı ayarı, farklı ısıtma programları, akıllı buz çözme teknolojisiyle yemek hazırlamayı kolaylaştıran Simfer mikrodalga fırın, tasarım olarak da her mutfağa kolayca uyum sağlayabilecek, estetik bir görünüm sunar. Kompakt tasarımıyla mutfakta fazla yer kaplamayan Simfer SK 4601W Beyaz 20 Litre Mikrodalga Fırın tezgah üstünde, mikrodalga fırın dolabı/ raflarında ve mutfağınızda elektrik bağlantısına yakın herhangi bir konumda kullanılabilir. 

Simfer Mikrodalga Fırın Teknik Özellikleri

Simfer mikrodalga fırın teknolojik fonksiyonları, kullanışlı iç hacmi ve diğer detaylarıyla çeşitli avantajlar sunar. Simfer mikrodalga fırının sahip olduğu teknik özellikler ve bu özelliklerin getirdiği avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • 20 litre iç hacim: Çeşitli ebatlardaki ısıya dayanıklı kapların ve yiyeceklerin sığabileceği geniş iç hacim kullanışlılık sağlar.
  • 5 Farklı ısıtma programı: Gramajına ve gıda türüne uygun bir ısıtma deneyimi için farklı alternatifler sunar.
  • 35 Dakika zamanlayıcı: Isıtma işleminin kendiliğinden durması için 0-35 dakika aralığında istediğiniz düzeyde zamanlayıcıyı aktifleştirebilirsiniz.
  • Zamanlama bitiş uyarısı: Ayarladığınız süre tamamlandığında Simfer mikrodalga fırın size haber verir.
  • Siyah geniş camlı ön kapak: Şık ve estetik bir görünüm sunar.
  • 255 mm cam tepsi: Ekstra bir fırın kabı kullanmadan ısıtma işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olur.
  • Ağırlık ve vakte göre ayarlanabilen buz çözme fonksiyonu: Dondurulmuş gıdaları kısa sürede oda sıcaklığına getirmenizi sağlar.

Simfer SK 4601W Beyaz 20 Litre Mikrodalga Fırın Kullanımı

Simfer mikrodalga fırında dondurulmuş tüm yiyeceklerinizi kolay bir şekilde çözdürebilirsiniz. Gıda türüne ve ağırlığına uygun program seçimi yaparak normal şartlarda saatlerce sürecek olan buz çözdürme işlemini birkaç dakikada kolayca halledebilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz yemekleri ocak kullanmadan, pratik bir şekilde ısıtmanıza yardımcı olan Simfer mikrodalga fırın ile içeceklerinizi de istediğiniz sıcaklığa ulaştırabilirsiniz. Simfer mikrodalga fırını 100 dereceye kadarki tüm ısıtma işlemlerinizde kullanabilir, kolay temizlenebilir cam tepsi ve iç yüzeyi sayesinde pratik ve uzun süreli kullanıma sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Mikrodalga fırında ne ısıtılmaz?

Yoğurt, margarin, dondurma gibi gıdalar mikrodalga fırında ısıtılmaz. Ayrıca metal tava, alüminyum ve plastik kaplardaki yiyecekler de mikrodalga fırında ısıtılmamalıdır.

Mikrodalga fırın çok elektrik harcar mı?

Mikrodalga fırının harcadığı elektrik miktarı normal fırından daha azdır.

Mikrodalga kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Su moleküllerinin yer değiştirmesi ile yemeğinizin ısınmasını sağlayan mikrodalgada yemeğin lezzetini kaybetmemesi için ağzı kapalı bir şekilde pişirmeye ve mikrodalgaya girmesi sakıncalı olan maddeleri fırına sokmamaya dikkat edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.