Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer SK 4602 Dijital Mikrodalga Fırın, 700W, 20 Litre, Beyaz

Ürün Kodu : 1-46-SK-4602
Barkod Kodu: : 8699272864094
3.089 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver

Simfer SK 4602W Beyaz 20 Litre Mikrodalga Fırın, sade ve modern detayları ile her mutfak stiline uyum sağlar. Tezgâh üstüne yerleştirebileceğiniz bu model, damak zevkinize uygun yemekler yapmanıza ya da mevcut yemeğinizi hızlı bir şekilde ısıtmanıza destek olur. 32.2 cm derinliği bulunan Simfer Mikrodalga Fırın, geniş tabaklı yiyecekleri rahatlıkla sığdırabileceğiniz bir alan sunar.

Simfer SK 4602W Mikrodalga Fırının Özellikleri Ve Avantajları

Simfer SK 4602W Beyaz 20 Litre Mikrodalga Fırın, mutfak tezgâhının ya da özel bir alanın içine yerleştirilir. Bu beyaz mikrodalga fırın, görünümü ile diğer eşyalara uyum sağlar. Modern ya da klasik hemen her dekorasyon stili ile kullanılabilir. Dijital kontrol paneli, kolay bir kullanım sunduğu için kullanıcı dostudur. Buz çözme özelliği, yoğun temponuza pratiklik katar. Buzluktaki yemeği hızlı bir şekilde hazırlayabilir ve beklenmedik misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Simfer Mikrodalga Fırının özellikleri;

  • Derinlik: 32.2 cm
  • Genişlik: 46 cm,
  • Yükseklik: 28 cm
  • Fırın Hacmi: 20 litre
  • Güç: 1000 Watt
  • Pişirme Fonksiyonu Sayısı: 8

Simfer Mikrodalga Fırın, geniş camlı ön yüzeyi ile yemeğin pişme sürecini takip etmenizi kolaylaştırır. Ayarlanabilir 5 farklı güç seçeneği, yemeğin türüne göre seçim yapmanızı sağlar. Çocuk emniyet kilidi, çocuklarınızın yanmasını veya fırını bozmasını önler. Simfer Mikrodalga Fırın, çoklu pişirme fonksiyonu ile birden fazla yemeği aynı anda hazırlamanızı sağlar.

Simfer Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Simfer Mikrodalga Fırın, pratik bir mutfak süreci sunar. Yemeklerinizi ısıtabilir ya da pişirebilirsiniz. Üzerinde bulunan panelde süreci takip edebilir ve sevdiğiniz yemekleri kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Bu mikrodalga fırın, uygun pişirme fonksiyonu seçim ile verimli bir kullanım sağlar. Cam yüzeyi temizlik aşamasında da kolaylık sunar. Hijyen konusunda beklentileri karşılar. Siz de hemen Simfer SK4602W Mikrodalga Fırını inceleyerek satın alabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Mikrodalga fırında neler kullanılabilir?

Fırında ısıya dayanıklı cam ve seramik kaplar, pişirme kağıtları ve poşetleri kullanılır. Bu malzemelerden üretilen araç ve gereçler, fırına zarar vermeksizin kullanım sağlar. 

Mikrodalga fırın nasıl temizlenir?

Fırını nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Yağ lekelerini sirkeli su ile çıkarabilir ve kullanım hazır hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.