Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Turbo Fırınlar

Turbo Fırın Nedir?

Evde en çok zaman geçirilen alanlardan birisi olan mutfaklarda yer alan turbo fırınlar oldukça işlevsel bir özelliğe sahiptir. Lezzetli ve eşsiz sofralar hazırlamak için büyük kolaylık sağlayan bu elektronik cihazlar birden fazla işlemi rahatlıkla gerçekleştirmeye yardımcı olur. Fırın içerisinde yer alan yiyeceğin dengeli ve de iyi bir şekilde pişmesine imkan sağlayan turbo fırınlar mutfak içerisinde yer alan en önemli yardımcıdır. Fırın içerisinde yer alan ısı dönüşümlü bir şekilde aktarıldığından dolayı enerjiden büyük oranda tasarruf elde edilmiş olur. Yiyeceklerin daha hızlı bir şekilde pişmesine yardımcı olduğundan dolayı özellikle çalışan kişilere en büyük yardımcıdır. Turbo fırınlar et ya da hamur işi gibi pişme süresi uzun olan yiyecekleri kısa sürede pişirerek hazır eder. Yemeklerin hem alt hem de üstünün dengeli bir biçimde pişmesine kolaylık sağlayan bu fırınlar pek çok standart özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra yeni nesil teknolojik gelişmeler ışığında cihaza eklenmiş pek çok farklı özellikte turbo fırınların içerisinde yer alır. Tasarım olarak daha minimal bir yapıya sahip olduğundan dolayı mutfakta dilenen her yere rahatlıkla sığdırılır. Özellikle küçük mutfaklar için bu ürünler oldukça ideal seçenekler arasında yer alır. Fırın içerisinde yer alan fan detayları sayesinde pişen yemeklerin kokusu birbirine karışmadan kullanılır. Aynı anda hem yemek hem de pastalarınızı rahatlıkla pişirebilirsiniz. Turbo fırınlar ön ısıtma gibi işlemlere duyulan gereksinimi ortadan kaldırır. Bu özelliği sayesinde fırın her an kullanıma hazır bir halde durur. Simfer turbo fırın modelleri ile yemeklerinizi zahmetsiz pişirebilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Turbo Fırınlar

Turbo fırınlar oldukça dayanıklı ve sağlam bir kasaya sahiptir. Bu özellikleri sayesinde kullanıcısına uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. Ayrıca tasarım ve renk seçenekleri sayesinde mutfak dekorunuza kolay bir biçimde uyum sağlar. Cihaz üzerinde yer alan ve herkes tarafından anlaşılır bir özelliğe sahip olan tuş detayı sayesinde kullanıcıyı yormadan rahat ve hızlı bir biçimde kullanılır. Cihazın çalıştırılması ya da kapatılması esnasında herhangi bir ek yardım ya da bilgiye gerek kalmadan hızlı bir şekilde çalıştırılabilirsiniz. Turbo fırınlar sayesinde farklı pişirme uygulamalarını rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu sayede birbirinden ilginç tarifleri rahatlıkla dilediğiniz an uygulayabilirsiniz. Bazı yemekler için gerekli olan ön ısıtma uygulamasını ortadan kaldırarak daha profesyonel bir biçimde yemek yapmanıza yardım sağlar. Turbo fırınlar altında yer alan özel ayak detayı sayesinde kolayca temizlenebilir. Lezzetli bir yemek yapmanın püf noktası olan iyi pişirme bu fırınlar sayesinde mümkündür. Turbo fırınların içerisinde yer alan fan detayına rağmen bu cihazlar oldukça sessiz bir biçimde çalışır. Böylece geç saatlerde bile dilediğiniz gibi yemek yapmanıza olanak sunar. Turbo fırınlar içerisinde yer alan özel ızgara detayı sayesinde közleme işlemi de yapmaya imkan sağlar. Paslanmaz malzemeden üretilmiş olması nedeni ile oldukça sağlıklı bir yapıya sahiptir. Kolay temizlenebilir fırın kazanı detayı sayesinde fırınınızın içi her zaman temiz kalır. Fırın içerisinde yer alan tepsiler sağlıklı ve dayanıklı emaye materyallerden üretilir. İnsan sağlığını herhangi bir şekilde tehdit etmeyen bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanılır. Cihaz içinde ya da dışında kullanılan kimyasal boyalar insan sağlığına uygun malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede evinizde bu turbo fırınları güvenle kullanabilirsiniz.

Turbo Fırın Modelleri Nelerdir?

Fanlı sistem ile donatılmış olan turbo fırınlar farklı ürün seçeneklerine sahiptir. Bu seçenekler arasında yer alan Simfer 4 gözü gazlı elektro turbo fırın beyaz renge sahiptir. Bu sayede her mutfağa kolayca uyum sağlar. Gümüş detaylı tuş takımı cihaza ayrı bir hava katar. Bu cihazlar yaklaşık olarak 61 cm derinliğe sahiptir. 86 cm yüksekliği ve 59.8 cm genişliği ile oldukça klasik bir tasarıma sahiptir. Sahip olduğu 6 farklı fonksiyon sayesinde değişik pişirme uygulamaları yapmaya imkan sağlar. Otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde can güvenliğinizi korur. Olası bir taşma ya da yanma durumunda cihaza giden gaz anında kesilerek patlama ya da zehirlenme riskini ortadan kaldırır. Alt kısımda yer alan cam detay el yakmaz bir özelliğe sahiptir. Bu sayede yemek pişirme işlemi esnasında yemeğinizi rahatlıkla gözlemleyebilir ya da gereken şekilde müdahale de bulunabilirsiniz. Bu turbo fırınlar yoğurt yapabilme özelliğine de sahiptir. Bu sayede hazır yoğurt satın almak yerine evinizde kendi sütünüzü de mayalayarak yoğurt haline dönüştürebilirsiniz. Üstelik bu uygulama esnasında herhangi bir desteğe de gereksinim duymadan yoğurt yapabilirsiniz. Turbo fırınlar kendi kendisini temizleyebilme özelliğine de sahiptir. Buharlı temizlik özelliği sayesinde bu işlem oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Simfer 3 gözü gazlı 1 gözü elektirikli elektro turbo fırınlar LOW-E full cam teknolojisinden faydalanarak tasarlanır. Cihaz üzerinde yer alan özel ayak detayları sayesinde fırın dilenen yükseklikte konumlandırılır. Üzerinde yer alan özel cezve gözü sayesinde kahve yapmak ya da süt ısıtmak oldukça kolaydır. Fırın altında yer alan özel saklama alanı sayesinde fırına ait malzemeleri bu alanda muhafaza edebilirsiniz. 1 adet standart 1 adet ise derin tepsiye sahiptir. Aydınlatılmış sisteme sahip bu turbo fırınlar sayesinde pişen yemekler rahatlıkla takip edilir.

Turbo Fırın Modelleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Turbo fırınlar sahip oldukları modele bağlı olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Bu sebeple ürün alırken modelleri detaylı olarak gözden geçirmek gerekir. Bu sayede satın alacağınız üründen maksimum oranda avantaj elde edebilirsiniz. Turbo fırınların üzerinde yer alan ocak gözlerinin çalışma prensibi modele bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bir model tamamen doğalgaz ile çalışan gözlere sahipken diğer bir model ise elektrik ile de çalışan göz detayına sahiptir. Bu sebeple ürün alırken bu detayı göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Turbo fırınlar belirli bir ebatta tasarlanarak üretilir. Bu nedenle ürün alırken cihazı konumlandıracağınız noktayı iyi bir şekilde belirlemiş olmanız gerekir. Bu sayede yer konusunda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan cihazı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Turbo fırınların fonksiyon sayısı da kendi içerisinde değişkenlik gösteren özellikler arasında yer alır. Özelliklerin sayısı artıkça fırının kullanım alanı da genişler. Bu sebeple turbo fırın almadan önce kullanım amacı ve alanını da doğru bir şekilde belirlemiş olmak gerekir.

Turbo Fırın Fiyatları

Turbo fırınların fiyatlarında yaşanan değişiklikler cihazın modeline, özelliklerine ve kalitesine bağlı olarak değişir. Turbo fırınların sahip olduğu özellik sayısı ya da üretiminde kullanılan teknolojik dokunuşlar arttıkça cihaz fiyatında farklılık gözlemlenebilir. Bu sebeple turbo fırınlar arasında seçim yaparken fiyat ve performans dengesini iyi bir şekilde analiz etmek gerekir. Turbo fırınlar dayanıklı ve sağlam ham maddeden üretilmiş olması nedeniyle oldukça ekonomiktir. Sürekli olarak tamir ya da bakım masrafı gerektirmediğinden kullanıcısına avantaj sağlar. Sayfamızda yer alan farklı özelliklere sahip dayanıklı ve sağlam Simfer turbo fırınlara ulaşarak ürünlere ait tüm teknik bilgileri detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz turbo fırınları alışveriş sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.