Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

80 Litre 3'lü Ankastre Setler

Ankastre setler, estetik görünümleri ve kullanım özellikleri ile mutfakların vazgeçilmez bir parçası. Sözlük anlamıyla bir oyuğa gömülü anlamı taşıyan ankastre setler, onlar için ayrılmış özel alanlara adapte edilerek mutfaklarla bütünleşir. Son yıllarda 80 Lt ankastre setler, sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. 80 Lt ankastre setler ocak fırın ve davlumbazdan oluşur. Mutfaklar için üretilen bu kompleks sistemler Simfer kalitesindeki bir çok modeliyle, değişen ve yenilenen şık tasarımlarıyla göz doldurur. Simfer'in zengin ürün gruplarından, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mutfağınızın renklerine uyan ve zevkinizi yansıtan 80 Lt ankastre seti rahatlıkla bulabilirsiniz.

80 Lt Ankastre Set Modelleri & Özellikleri

80 Lt ankastre setlerin birden çok renk ve özelliğe sahip modeli vardır. 80 Lt ankastre set renkleri, beyaz, siyah ve gümüş gri renkte; 60 cm olarak XXL ölçülerdedir. Fırın ve davlumbazda ki dokunmatik dijital ekran pratik, estetik ve hoş bir görüntü oluşturur. Ocaklardaki gaz kesme özelliğiyle güvenli bir kullanım sağlar.

80 Lt Ankastre Set Hangi Malzemelerden Üretilmektedir?

Günün belirli bir kısmı mutfaklarda ya yemek yaparak yada mutfağı temizleyerek geçer. Bu esnada kullanılan ankastre ürünler sağlık açısından oldukça önemlidir. 80 Lt ankastre set malzemesi paslanmaya veya yıpranmaya dayanıklı olarak çelikten üretilir. Sert ve pürüzsüz olan yüzeyi mikrop ve kir tutmadığı için kolaylıkla temizlenebilir. Yüksek ısıya dayanabilir ve şık bir görünüşe sahiptirler. 80 Lt ankastre setlerin tasarımında kullanılan 3 camlı soğuk kapak sistemi, dışarıya soğuk iletmediği için güvenli şekilde kullanabilir. Teleskopik tepsi rayları ile de tepsinizi rahatlıkla fırınınıza yerleştirebilir veya güvenle fırından çıkarabilirsiniz.

80 Lt Ankastre Set Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Evler konfor alanlarıdır. Bunun için her detayına özen gösterilir. Beyaz eşya alırken detaylı düşünüp karar vermek gerekir. Siz de mutfağınız için beyaz eşya seçerken seçiminizi ideal ölçülere sahip modellerden yana kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra şunlara da dikkat etmelisiniz;

Mutfak dolaplarınızda ankastre set için ayrılan kısmın, seçtiğiniz setin ölçülerine uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

Seçtiğiniz ürünü mutfak dekorasyonunuz ile bütünlük sağlaması adına birbirlerine uygun renk ve tasarımda seçmelisiniz. 

Tasarruflu bir kullanım ve doğayı korumak için seçtiğiniz setin enerji tasarruf özelliğine dikkat etmelisiniz.

Set içinde yer alan ocağınızın ihtiyacınız doğrultusunda almalısınız. Gaz ile çalışan mı elektrikli olanını mı alacağınıza karar vermelisiniz.

80 Lt Ankastre Set Avantajları Nelerdir?

İç hacminin genişliği ve kullanımın rahat olması gibi özellikleri öne çıkan 80 Lt ankastre setlerin tek avantajı bunlar değildir. Diğer avantajlar şu şekilde listelenebilir:

Ankastre ürünler kendileri için ayrılan özel alana yerleştirildiği için şık durmasının yanı sıra fazladan ekstra yer kaplamaz.

Mutfak dolaplarına monte olduğundan ileri geri çekilmeyeceği için arkalarını temizleme derdi yoktur. Vakit kaybetmeden ve yorulmadan kolayca temizlenir.

80 Lt ankastre set içinde bulunan fırının iç hacmi oldukça geniştir. Son teknolojik tasarıma sahip bu ürünler fonksiyonel kullanımı ile hayatınızı kolaylaştırır.

Ankastre ocakların yüzeyinde temperli cam teknolojisi kullanılır. Bu cam ısınmaya ve kırılmaya karşı dirençli ve oldukça dayanıklıdır. Herhangi bir sebeple kırılsa dahi çok küçük mikro parçacıklara ayrılarak yaralanmaları minimum seviyeye indirger. Bu özelliği sayesinde 80 Lt ankastre setiniz size kullanım konforu sağlar.

80 Lt Ankastre Set Kurulumu Nasıl Yapılır?

80 Lt ankastre setinizi aldıysanız, kurulumu için firma yetkilileri size gereken kurulum hizmetini verecektir. Öncelikle ürünlerin yerleştirileceği alanlar temiz olmalı aspiratör veya davlumbaz için ayrılmış baca yeri açılmış olmalıdır. Eşyalar uzman kişiler tarafından yerlerine dikkatli bir şekilde yerleştirildikten sonra sağlam olması için vidalama işlemi yapılır. Ürünler yerleştirildikten sonra elektrik ve gaz bağlantıları yapılır. Daha sonra elektrik kaçağı veya gaz sızıntısı olup olmadığı işin uzmanları tarafından kontrol edilir. Kontroller tamamlandıktan sonra düzgün şekilde çalışıp çalışmadığına bakılır. Tüm kontrolleri yapılan cihazlar kullanıma hazır hale gelen 80 Lt ankastre setinizin estetik açıdan hoş görünmesi için boş kalan yerler tek taraflı özel kapatıcı ile kapatılır. Kullanıma hazır hale gelen 80 Lt ankastre setinizi mutfağınızda gönül rahatlığıyla kullanabilir ve sevdikleriniz için birbirinde mükellef sofralar hazırlayabilirsiniz.

80 Lt Ankastre Set Bakımı Nasıl Yapılır?

İstediğiniz 80 Lt ankastre seti aldınız, mutfağınızın dekorasyonunu tamamladınız ve hayalinizdeki mutfağa kavuştu iseniz sevdiğiniz eşyalarınızı uzun süre kullanmak için gerekli bakımlarını aksatmamanız gerekir. Ürünleri her zaman temiz tutmalı ve zamanla oluşan kir ve yağ lekelerini iz bırakmaması ve kolay temizlenmesi için uzun zaman bekletmeden temizlemelisiniz. 80 Lt ankastre set bakımı ve temizliğini yaparken setinizin malzemesine uygun olan temizlik maddelerini ve bakım malzemeleri kullanmalısınız. 80 Lt ankastre setinizin bakımı için alacağınız malzemelerin neler olması gerektiğini yetkili servis çalışanlarına danışabilirsiniz. Bu doğrultuda satın alabilir veya yetkili servislerin kendi bünyesindeki ürünlerden alabilirsiniz.

80 Lt Ankastre Set Nasıl Temizlenmeli?

Ankastre setiniz kurulduktan sonra kullanmaya başlamadan önce muhakkak kullanım ve bakım kılavuzunu muhakkak okumalısınız. Kılavuzda yazanları dikkatli okur bu doğrultuda ilerlerseniz aldığınız 80 lt ankastre setinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelikten oluşmuş setinizin çizilmesini istemiyorsanız asla süngerin tarafıyla silmemelisiniz. 80 Lt ankastre set temizliğinde kullanacağınız, özel malzemeden üretilen çizmez özelliğine sahip mikrofiber bezler ihtiyacınızı karşılayacaktır. Eşyalarınızın temizliğinde asla yoğun kimyasal özellikte olanları ve çamaşır suyunu kullanmamalısınız. Ankastre setinizde tanecikli temizlik ürünleri yerine krem kıvamına sahipleri veya köpük formunda olanları tercih etmeniz doğru olacaktır. 80 Lt ankastre setinizin temizliği ve bakımı için yetkili servislerden alacağınız özel ürünler ile eşyalarınız parlaklığını ve şıklığını koruyarak ilk gün ki gibi kalır.

80 Lt Ankastre Set Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Severek aldığınız eşyalarınızı uzun zaman ihtiyaçlarınıza cevap vermesi etmesi ve görünüşlerinin her zaman şıklığını koruması için 80 Lt ankastre set kullanımında özenli ve dikkatli olmalısınız. 80 Lt ankastre setin fırında yemeğinizi pişirdikten sonra fırın henüz ılık iken uygun temizlik ürünleri ile temizlerseniz, hem fırınımız kolaylıkla temizlenmiş olur hem de gereksiz efor harcamamış olursunuz. Yine 80 Lt setin bir parçası olan ocağı kullanırken ısıyı geri ileten malzemeler kullanmamalısınız. Isıyı geri ileten güveç gibi tencereler aslen çok sağlam özellikte olan ocağın camının gereğinde fazla ısınmasına ve deformasyona uğramasına neden olur. 80 Lt ankastre setin kullanım kılavuzundaki talimatları uymanız eşyanızı korumanızı sağlayacaktır.

80 Lt Ankastre Set Fiyatları

80 Lt ankastre set fiyatları modellerine ve fonksiyonel özelliklerinin çokluğuna göre değişiklik gösterir. Bazı setlerin içindeki ürünler değişebilir. Bu nedenle seti ihtiyacınıza göre seçmeniz gerekir. İçindeki ürünlerin özellikleri de set fiyatlarının farklılaşmasına neden olabilir. Simfer, ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikte çevreci ve estetik tasarımda bir çok modele sahip 80 Lt ankastre seti Simfer kalitesi ve güvencesi ile sizlerin beğenisine sunar. Siz de beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz 80 Lt ankastre setlerin fiyatları inceleyebilir, 80 Lt ankastre set kategorisindeki birbirinden farklı renklere ve bir çok fonksiyonel özelliğe sahip ürünü Simfer'de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.