Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 8 Fonksiyon 80 Litre XXL Beyaz Multi Turbo Dijital Ankastre Set ( 7382 Fırın + 3654 Ocak + 8704 Davlumbaz)

Ürün Kodu : 1738236548704
Barkod Kodu: : 1738236548704
19.220 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver

Simfer 8 Fonksiyonlu Dijital Ankastre Set mutfak ve kullanım alanlarında beyaz rengi ile ferah ve aydınlık görünüm sunar. gelişen son teknoloji ile üretilmiş multi turbo dijital ankastre set ile leziz yemekler pişirirken dijital davlumbaz ile oluşabilecek yemek ve kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Ocak bölümünün yüksekliği 4,5 cm, derinliği 52 cm, yüksekliği 65 cm'dir. Kurulumu yapılacak olan tezgaha 60 cm'lik ocak ölçüsüne ihtiyaç duyar.

 Simfer Dijital Ankastre Set Özellikleri ve Avantajları

Simfer dijital ankastre set beyaz rengi ile mutfaklarda ferah ve zarif görüntü sunar. Simfer 8 Fonksiyonlu 80 Lt XXL Beyaz Multi Turbo Dijital Ankastre Set ile hacim olarak büyük ve kullanışlıdır. Her mutfağa yakışacak dizayn ve renkleri ile leziz yemekler pişirmeye olanak sağlar. Ankastre multi turbo fırın XXL modeli ve 80 Lt iç hacmi ile kullanım kolaylığı sunar. Ankastre fırın ve ocak ile pişen yemek ve oluşabilecek kokuları ankastre set içerisine dahil olan davlumbazın güçlü çekişi ile havanın temizlenmesini sağlar. Ankastre seti satın aldığınızda ocak, mutli fırın ve davlumbaza tek seferde sahip olursunuz. Bu set 8 fonksiyonlu multi turbo fırın, cam ocak ve duvar tipi davlumbaz içerir.

 • Ocaktaki göz sayısı: 4,
 • Ocak genişliği: 65 cm,
 • Multi fırının enerji sınıfı: A sınıfı enerji,
 • Davlumbazın emiş gücü: 469 m³/saat,
 • Davlumbaz bölümünün yüksekliği: 25 cm,
 • Davlumbazın genişliği: 60 cm,
 • Davlumbazın derinliği: 30 cm'dir,
 • Multi turbo fırın iç hacmi: XXL - 80 Lt kapasite,
 • Multi turbo fırın: Programlanabilir dijital saat,
 • Grilll fonksiyonu,
 • Gizli pop-up tuşu,
 • 3 camlı soğuk kapak sistem.

Simfer 8 Fonksiyonlu Multi Dijital ankastre set (fırın, davlumbaz, ocak) dijital formu ile kullanım kolaylığı sunar. Multi turbo fırın teleskopik tepsi rayı bulunur. Fırın içerisinde gri emayeli iç hazne, 1 adet standart tepsi + 1 adet yuvarlak tepsi + 1 adet derin tepsi, 1 adet krom kaplı iç ızgara mevcuttur. temizliği kolay ürünlerin iç hazne büyüklüğü 80 Lt kapasitededir. Leziz fırın yemekleri yapımında ideal kapasite ve ölçülere sahiptir. Ürün ekmek yapımı, yoğurt mayalama, tavuk çevirme gibi işlemlerin yapımında kullanım kolaylığı sağlar. Setin diğer parçası olan ocak; 4 gözlü yapısı ve otomatik ocak söndürme emniyeti ve düğmeden ateşleme fonksiyonu mevcuttur. Davlumbaz ise duvara montele işlemi yapılarak kurulumu sağlanır. Dijital dokunmatik ekranı 3 kademe hız ayarı bulunur. Beyaz rengi ile mutfaklara yakışan ferah ve modern görüntü işe şıklık sunar. 

Simfer 8 Fonksiyonlu 80 Lt XXL Beyaz Multi Turbo Dijital Ankastre Set Nasıl Kullanılır?

 Simfer dijital ankastre set renk ve işlev olarak dijital ve dokunmatik olarak setin birbirini tamamlayıcı ürünlerdir. Simfer ocak 4 gözlü gazlı yapısı ile aynı anda her ocakta yemek pişirimine uygun aralıklarda tasarlanmış dayanıklı cam yüzeyi bulunur. Düğmeden ateşleme fonksiyonu ile kolay kullanım sunar. Multi fonksiyonlu fırını kullanımında pişirilmek istenen fırın yiyeceklerinin ısı ve süre ayarları belirlenir. zaman ayarlayıcı sayesinde yemek piştiğinde fırın otomatik olarak kapanır. Söz konusu ankastre set parmak izi belli etmez. Fırında ve davlumbazda bulunan dijital ekran ile kullanım kolaylığı sunar. Beyaz rengi ile toz ve parmak izi belli etmez, temizliği kolay olan ürün grubu içerisinde yer alır.

Sıkça Sorulan Sorular

 Simfer dijital ankastre set nasıl temizlenir?

Simfer Multi Turbo Ankastre Set yemek yaparken oluşmuş lekeleri nemli mikrofiber bez yardımı ile temizliği mümkündür.

 Simfer dijital ankastre set içinde neler var?

Duvara monte davlumbaz, 4 gözlü doğalgaz girişli ocak, elektrikli 80 lt fırın bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.