Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer MD2320 Full Ankastre Mikrodalga Fırın, 800 W, 23 Litre, Siyah

Ürün Kodu : 10-50-MD2320-000
Barkod Kodu: : 8699272854507
10.219 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
  • Teknik Özellikler
   • Dondurulmuş gıda çözme özelliği
   • 800 W
   • Çocuk emniyet kilidi
   • Grill Fonksiyonlu
   • Dijital programlanabilir kontrol paneli

  Simfer ankastre mikrodalga fırın, mutfakta zaman kazandıran işlevsel özellikleri ve şık görünümüyle her tarzdaki mutfağa uyum sağlar. Ankastre olması sayesinde tezgah üstünde ekstra yer kaplamayan ürün, uygun ölçülerdeki raf boşluğunda şık bir görünüm sergiler. Dijital kontrol paneli ile modern tarzını ortaya koyan Simfer MD2320 23 Lt Siyah Full Ankastre Mikrodalga Fırın, dondurulmuş gıdaların çözdürülmesinde, yiyecek ve içeceklerin ısıtılmasında kullanılır. Ekstra işlevsellik sağlayan fonksiyonlarıyla Simfer ankastre mikrodalga fırın, mutfak işlerinde en büyük yardımcınızdır.

  Simfer Full Ankastre Mikrodalga Fırın Avantajları

  Simfer ankastre mikrodalga fırın sayesinde yemek hazırlama sürecini çok daha kolay ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Hem hazırlık aşamasında hem de servis esnasında hayatınızı kolaylaştıran Simfer MD2320 23 Lt Siyah Full Ankastre Mikrodalga Fırın'ın sahip olduğu, kullanıcıya çeşitli avantajlar sunan teknik özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Buz çözdürme özelliğine sahiptir.
  • Grill özelliği sayesinde ızgara yapma imkanınız bulunur.
  • Dijital kontrol panelinden farklı program özelliklerini seçerek çalıştırabilirsiniz.
  • Zamanlayıcı özelliği mevcuttur.
  • 800 W güce sahiptir.
  • İç hacmi 23 litredir.
  • Çocuk emniyet kilidi sayesinde güvenli kullanım sağlar.
  • Kolay temizlenebilir yüzeye sahiptir.

  Simfer Full Ankastre Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

  Simfer ankastre mikrodalga fırın buzlukta bekleyen donmuş gıdalarınızın çözünmesi için saatlerce bekleme mecburiyetinizi ortadan kaldırır. Birkaç dakika içinde istenilen ayarda çözdürebileceğiniz donmuş yiyeceklerin oda sıcaklığına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında ocakta ısıtmak yerine tercih edebileceğiniz bir alternatif olarak Simfer mikrodalga fırını kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde, yiyeceğinize uygun ayarda çalıştıracağınız mikrodalga fırında zamanlayıcıyı açabilir, ayarladığınız sürenin sonunda besinlerinizi yemeye hazır halde alabilirsiniz. Simfer ankastre mikrodalga fırında bulunan ekstra bir özellik ise grill fonksiyonudur. Izgara olarak tüketmek istediğiniz yiyeceklerde bu fonksiyondan yararlanabilirsiniz. Pratik bir şekilde köfte, tavuk, sucuk, mantar ızgara gibi yemekleri Simfer mikrodalga fırında hazırlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun geniş iç hacmi, işlevsel özellikleri ve estetik görünümüyle siz de mutfağınızda Simfer ankastre mikrodalga fırının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hemen Simfer ankastre mikrodalga fırını sepetinize ekleyin, mutfağınızı hem fonksiyonel hem estetik açıdan zenginleştirin!

  Sık Sorulan Sorular

  Ankastre mikrodalga ne demek?

  Diğer mikrodalga fırınlarla aynı özelliklere sahip olan, sadece montaj özelliği açısından kurulumu ankastre yapılan ocaklardır. 

  Mikrodalga alırken nelere dikkat etmek gerekir?

  Mikrodalga fırın alırken pişirme hızını etkileyen başlıca unsur, fırının gücüdür. Ayrıca mikrodalga fırının iç hacmi, kurulum şekli, kontrol mekanizması, ekstra programları da ürün seçiminde dikkat etmeniz gereken başlıca unsurlardır.

  Mikrodalga içine ne konulmaz?

  Mikrodalga fırında patlama riski olan haşlanmış yumurta gibi gıdalar, topaklanan yoğurt gibi yiyecekler, malzeme olarak ise metal, alüminyum kullanılan kaplar mikrodalga içine konulmamalıdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.