Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer MD2360 Ankastre Mikrodalga Fırın, 700 W, 23 Litre, Beyaz

Ürün Kodu : 10-50-MD2360-000
Barkod Kodu: : 8699272862113
7.309 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
  • Teknik Özellikler
   • Grill Fonksiyonlu
   • 700 W
   • Dondurulmuş gıda çözme özelliği
   • Dijital programlanabilir kontrol paneli
   • Çocuk emniyet kilidi

  Simfer Mikrodalga Fırın, yiyeceklerin içerisindeki su moleküllerini titreştirir ve oluşturduğu enerji ile yemeklerinizi ısıtır. Yalnızca yemeğin içerisindeki molekülleri ısıtan özel radyo dalgaları, tabak, çatal gibi ürünleri ısıtmaz, böylelikle cam ve plastik ürünler patlamaz veya yanmaz. Mikrodalga fırın, ön ısıtmaya gerek kalmadan hızlı ve pratik bir şekilde yemeklerinizi daha sıcak bir hale getirir. Ankastre olması nedeniyle mutfak dolaplarınıza gömülü şeklinde kullanılır. Bu da görsel olarak fark yarattığı gibi yer kaplamaz. 

  Simfer Mikrodalga Fırın Özellikleri ve Avantajları

  Yemeklerinizi dakikalar içerisinde ısıtabilmenizi ve donmuş gıdaları çözmeyi sağlayan Simfer MD2360 23 Lt Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın özellikleri şu şekilde listelenebilir:

  • Dondurulmuş gıda çözme özelliğine sahip Simfer Mikrodalga Fırın, saatlerce beklemeden güvenli bir şekilde çözdürme sağlar.
  • 700 Watt mikrodalga çıkış gücü, yiyecekleri kısa sürede sıcacık yapar.
  • 23 litre kapasiteye sahip Simfer Mikrodalga Fırın, dijital olarak programlanabilen kontrol paneli ile kolayca ayarlanabilir.
  • Çocuk emniyet kilidi, olası kazaları önler ve güvenli bir kullanım sunar.
  • Grill fonksiyonuna sahip Simfer MD2360 23 Lt Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın, üzeri hafif kızarmış lezzetli yemekler pişirmenizi sağlar.  


  Simfer Mikrodalga Fırını Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Mikrodalga fırınınızı güvenle kullanmak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Fırının içerisine metal malzemeler veya alüminyum folyo koymamalısınız, çünkü bu ürünler ısıyı yansıtır ve mikrodalga fırına zarar verebilir. Ayrıca fırın çalışırken kapağını sık sık açıp kapatmamalısınız. Bu durumda ısınma süresi uzar ve fırın kapağı zarar görebilir. Bunun yanı sıra, fırının içerisine küçük doğranmış yiyecekleri koymaya özen göstermelisiniz, bu sayede yiyeceğin her tarafının eşit şekilde ve daha kısa sürede ısınmasını sağlamış olursunuz.

  Sıkça Sorulan Sorular


  Mikrodalga fırın vitaminlerin etkisini azaltır mı?

  Mikrodalga fırınlar, standart pişirme yöntemlerinden daha düşük ısıda ve çok daha kısa süre çalışır. Bu sayede yemeklerin içerisindeki besin değerlerini nispeten korurlar.


  Simfer mikrodalga fırın nasıl temizlenir?

  Temizlik için öncelikle elektrik bağlantısını kesmelisiniz. Daha sonra nemli bir bez ile fırının içini ve dışını silebilir, iyice kuruladıktan sonra fırını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.