Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 3507 4 Gözlü Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 60 cm, Beyaz

Ürün Kodu : T3507
Barkod Kodu: : 8699272854392
5.019 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
   • Teknik Özellikler
    • 60 cm genişlik
    • 4 Gözü Gazlı Ocak
    • Emaye ızgara
    • Düğmeden otomatik ateşleme
    • Emaye ızgara
    • Otomatik gaz kesme emniyeti

   Simfer’in yenilikçi tasarımıyla mutfaklarda keyifli bir kullanımla buluşturan cam ankastre ocak şıklığıyla dekorasyonu tamamlar. Tezgah üzerine gömme olarak yerleştirilen Simfer 3507 4 Gözü Gazlı 60 cm Beyaz Cam Ankastre Ocak LPG ile kullanılır. Beyaz renkli cam ürün üzerinde otomatik ateşleme sistemiyle çalışan dört adet düğme yer alır. Mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için keyifli bir kullanım sunan Simfer cam ankastre ocak 60 cm genişliğindedir.

   Simfer Cam Ankastre Ocak Özellikleri Nelerdir?

   Fırın, davlumbaz gibi diğer ankastre ürünlerle uyumlu olarak tercih edebileceğiniz cam ankastre ocak tekli olarak da kullanılabilir. Simfer cam ankastre ocak ürünün ölçülerine uygun olarak kesilip hazırlanan alana gömme olarak yerleştirir. Enerji kaynağı ve tasarım biçimiyle farklılık gösteren ankastre serisindeki üründe LPG kullanılır. Izgara tipi emaye malzemeden oluşan Simfer 3507 4 Gözü Gazlı 60 cm Beyaz Cam Ankastre Ocak dört gözü de gazlıdır. Sağlam ızgara malzemesiyle farklı büyüklükteki tencerelerle uyum sağlar. Ürün üzerinde bulunan dört adet düğme otomatik ateşleme sistemiyle kullanılır. Ergonomik tasarımlarıyla kullanışlı düğmeler farklı yemek türleri için tercih edilen ısı ayarına getirilebilir. Beyaz cam şıklığını mutfaklara taşıyan Simfer cam ankastre ocak otomatik gaz kesme emniyetiyle de güvenli bir kullanım sunar. Siyah emaye malzeme kullanılarak üretilen ızgara beyaz camla uyumlu bir görünüm sergiler. Simfer 4 gözü gazlı ocak üzerinde bulunan düğmeler ise silver rengiyle şıklığı tamamlar. 

   Simfer Cam Ankastre Ocak Nasıl Kullanılır?

   Enerji kaynağı olarak LPG kullanılan Simfer cam ankastre ocak Simfer yetkili servisleri tarafından kullanıma hazır hale getirilir. Ürün üzerinde bulunan otomatik ateşlemeli düğmeler kullanılarak açılıp kapatılabilir. Pişirilen yemeğin türü ve tencerenin büyüklüğüne uygun olarak Simfer cam ankastre ocak üzerinde yer alan düğmelerden ısı ayarı yapılabilir. Şık, kullanışlı ve dayanıklı Simfer cam ocak modellerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Simfer Cam Ankastre Ocak Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

   Cam ürünler çizilmeye karşı hassas olduğu için cam ocak temizliği de dikkatle yapılmalıdır. Bunun için en ideal yöntem nemli mikro fiber bezle temizliğin yapılmasıdır. 

   Simfer Cam Ocak Kurulumu Nasıl Yapılır?

   Ürünün kurulumu ücretsiz olarak Simfer yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir. 

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.