Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 3653 4 Gözlü Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 65 cm, Siyah

Ürün Kodu : MOA0-7-T3653-NG
Barkod Kodu: : 8699272867156
5.069 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
   • Teknik Özellikler
    • 65 cm genişlik ( 60 cm tezgahına monte edilebilir )
    • 4 Gözü Gazlı Ocak
    • Düğmeden otomatik ateşleme
    • Emaye ızgara
    • Otomatik gaz kesme emniyeti

   Simfer ankastre ürünler serisinde yer alan siyah cam ocak mutfakları şık bir görünümle buluşturur. Modern tasarım detaylarıyla dekorasyonu tamamlayan Simfer cam ankastre ocak dört gözü gazlıdır. Mutfak tezgahında ayrılan özel bölmeye gömme olarak yerleştirilen Simfer 3653 4g 65 cm Siyah Cam Ankastre Ocak modern şıklığı yansıtır. Doğalgazla kullanılabilen ankastre ocak genişliği ise 65 cm’dir. Otomatik ateşleme sistemiyle çalışan cam ankastre ocak üzerindeki düğmeler ergonomik tasarımlıdır. 

   Simfer Cam Ankastre Ocak Özellikleri

   Siyah şıklığını modern mutfaklarla buluşturan Simfer ankastre ocak gövdesi cam malzemeden üretilmiştir. Ürün üzerinde bulunan dört gözde enerji kaynağı olarak doğalgaz ve LPG kullanılabilir. Izgara sisteminde ise dayanıklı emaye kullanılmıştır. Geniş pişirme alanıyla farklı büyüklükteki tencereleri aynı anda kullanabilirsiniz. Siyah cam ankastre ocak üzerindeki düğmeler ergonomik kullanımlıdır. Pişirilen yemeğin türüne uygun olarak ısı ayar düğmeleri üzerinden ayarlama yapılır. Zamandan tasarruf sağlayan Simfer cam ankastre ocak kullanımı da güvenlidir. Otomatik gaz kesme emniyeti bulunan Simfer cam ocak olası riskleri bertaraf eder. Siyah cam şıklığını yansıtan ürünün ızgarası da siyah renklidir. Ürün üzerinde bulunan gri renkli ısı ayar düğmeleri siyah cam ile uyumlu bir estetik sergiler. Cam gövdesiyle kolay temizlenebilir Simfer cam ankastre ocak kullanımı hijyeniktir. 

   Simfer Ankastre Ocak Nasıl Kullanılır?

   Ankastre serisi cam ocak ergonomik ve estetik tasarımıyla mutfaklarda geçirilen zamana keyif katar. Mutfak tezgahında kesilerek ayrılan bölüme gömme olarak yerleştirilir. Siyah şıklığını cam zarafetiyle buluşturan 65 cm ankastre ocak fırın ve davlumbazla uyumlu olarak estetik bir görünüm sunar. Yemek pişirme sırasında Simfer cam ankastre ocak üzerinde bulunan dört gözden birisi tercih edilebilir. Simfer 3653 4g 65 cm Siyah Cam Ankastre Ocak ile aynı anda dört farklı yemek pişirebilirsiniz. Isı ayar düğmeleriyle farklı yemek türleri için gereken ısı düzeyi sağlanır.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Simfer Ankastre Ocak Kurulumu Nasıl Yapılır?

   Dört gözü gazlı Simfer cam ankastre ocak doğalgaz ve LPG bağlantısıyla kullanılır. Ürünün kurulumu ise Simfer yetkili servisleri tarafından yapılır.

   Cam Ankastre Ocak Nasıl Temizlenir?

   Cam gövdeli ocakların temizliği çizilmelere karşı özenle yapılmalıdır. Ocak üzerinde yer alan kirler alınarak mikro fiber bir bezle temizlenebilir.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.