Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 3654 4 Gözlü Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, 65 cm, Beyaz

Ürün Kodu : MOA0-7-T3654-NG
Barkod Kodu: : 8699272867163
5.709 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
   • Teknik Özellikler
    • 65 cm genişlik ( 60 cm tezgahına monte edilebilir )
    • 4 Gözü Gazlı Ocak
    • Düğmeden otomatik ateşleme
    • Emaye ızgara
    • Otomatik gaz kesme emniyeti

   Simfer Cam Ankastre Ocak hem tasarımı hem de işleviyle mutfaklarda lezzetli yemeklerden çay, kahve gibi içeceklere kadar profesyonel destek sunar. Modern mutfaklarda ankastre set için ayrılan yerlere monte edildiğinde tezgahın bir parçası gibi görünür. Bu haliyle de dekorasyon bütünlüğünü yakalayarak mutfağınızı keyifli hale getirir.

   Simfer Cam Ankastre Ocağın Özellikleri

   Simfer 3654 4g 65 cm Beyaz Cam Ankastre Ocak, kare şeklinde tasarlanmıştır. Genişliği 65 cm’dir. Bununla birlikte monte edileceği alan 60 cm’dir. 5 cm tezgahın üzerinde kalır. Böylece montaj alanı içerde kalarak Simfer Cam Ankastre ocağın tezgah ile uyumunu kolaylaştırır. Simfer ocak beyaz cam olarak üretilmiştir. Simfer cam ankastre ocağın genel özellikleri aşağıdaki gibidir.

   • 4 Ocak gözü; Simfer Cam Ankastre Ocak üzerinde farklı boyutlarda 4 ocak gözü bulunur. Farklı boyutlardaki ocak gözleri ateş seviyesini pişireceğiniz yemeklerinizin özelliklerine göre ayarlamanızı sağlar. Bunun yanı sıra daha büyük tencerelerde yapacağınız yemeklerde büyük ocakları kullanabilirsiniz. Cezveyle Türk kahvesi yapmak isterseniz küçük ocak idealdir.
   • Otomatik gaz kesme emniyeti; Yeni nesil teknolojiyle üretilen Simfer cam ankastre ocak, iş sağlığı ve güvenliği beklentilerine göre üretilmiştir. Gaz kesme emniyet düzeneği, olası gaz kaçağı durumunda devreye girerek kazaların önüne geçer.
   • Düğmeden otomatik ateşleme; Her bir ocağın kendine ait düğmesi vardır. Düğmeler otomatik ateşlenebilir olarak tasarlanmıştır. Böylece ocağı yakmak için çakmak ya da kibrit gibi farklı ateşleme malzemelerine ihtiyaç duymazsınız. 
   • Emaye ızgara; Ocak üzerinde tencere, tava, çaydanlık gibi eşyaların devrilmeden durması için emaye ızgara vardır. Emaye ızgara işlevinin yanında görsel olarak ocağa ayrı bir görsel zenginlik katar.

   Simfer Cam Ankastre Ocağın Avantajları

   Simfer 3654 4g 65 cm Beyaz Cam Ankastre Ocak, doğalgaz düzeneğiyle uyumlu olarak tasarlanmıştır. Simfer Cam Ankastre Ocak; beyaz rengi, emaye ızgarası ve parlak cam yapısıyla da beğenilen modellerden biridir. Bunun dışındaki avantajlarını aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

   • Simfer beyaz cam ankastre ocak temizliği kolaydır.
   • Cam yüzeyinin pürüzsüz olması leke tutmasının önüne geçerken yemek lekelerinin de kolay temizlenmesini sağlar.
   • Yüksek ısıya dayanıklı olarak tasarlandığından uzun yıllar kullanılabilir. 
   • Teknik özellikleri arasına öne çıkan özelliklerden biri de güvenli olmasıdır. Bu özelliği sayesinde ocaktan kaynaklı gaz kaçağı riskiyle karşılaşmazsınız.

   Güvenli, kaliteli, fonksiyonel olmasının yanında şık görseliyle de öne çıkan Simfer Cam Ankastre Ocak, lezzetli yemekler yapmak istediğinizde çözüm ortağınızdır. Kendi kullanımınız için alacağınız gibi hediye olarak da düşünebilirsiniz.

   Sıkça Sorulan Sorular

    Simfer Cam ankastre Ocak Nasıl Temizlenir?

   Simfer cam ankastre ocağın temizliğini yaparken bulaşık deterjanı ve sünger kullanabilirsiniz. Yüzeyi sildikten sonra mikrofiber bezle durulayın. Son olarak ise cam yüzeyi kurulayarak temizliği bitirebilirsiniz.

   Simfer Beyaz Cam Ankastre Ocağın Camı Dayanıklı Mı?

   Simfer ankastre ocakta kalın camlar kullanılmıştır. Camın teknolojisi ocağın ulaşacağı maksimum ısıya dayanmasını sağlayacak şekildedir. Dolaysıyla ısı karşısında dayanıklıdır, patlamaz.

   Simfer Beyaz Cam 4 Gözlü Ankastre Ocak Kullanışlı Mı?

   Farklı ateş seviyesine sahip 4 farklı gözü, kolay temizlenebilen cam yüzeyi, düğmeden ateşlemeli yapısı ve tencerelerin devrilmesini engelleyen emaye ızgarasıyla oldukça kullanışlıdır.  

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.