Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

İnsan Kaynakları

İK Vizyonumuz

Beyaz eşya sektöründe, ulusal ve uluslararası ölçekte örnek gösterilecek seviyede insan kaynakları uygulamalarının öncülüğünü yapmak ve bu örnek uygulamaları geliştirerek sürdürebilen bir işletme olabilmektir.

İK Misyonumuz

Organizasyonun amacı ve hedefleriyle, çalışanlarının ihtiyaç ve beklentilerini uyumlulaştırabilme yolunda, yönetimin karar almasında güçlü bir insan kaynakları stratejisi oluşturmaktır. Simfer’i geleceğe taşıyacak nitelikli ve deneyimli profesyonellere gelişim odaklı bir çalışma ortamı sunarak, çalışanlarıyla birlikte müşterilerinin koşulsuz tatminini sağlamayı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlamaktayız.

Değerlerimiz

Simfer çalışanları, iş hayatında başarı için gerekli olan faktörlerin bilincindedir ve değerleri konusunda hassastır. Her çalışan, yön birliği sağlamak ve kurum kültürünü desteklemek adına değerlerin önemini bilir ve kişisel olarak ortak değerleri benimseyerek onlara uygun davranır.

  • * Müşteri memnuniyetinin sürekliliği için mümkün olanın en iyisini yaparız.

  • * Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yaparız.

  • * Sürekli değişim ve gelişimi rehber edinmişizdir.

İlkelerimiz

Simfer çalışanları, iş hayatında başarı için gerekli olan faktörlerin bilincindedir ve değerleri konusunda hassastır. Her çalışan, yön birliği sağlamak ve kurum kültürünü desteklemek adına değerlerin önemini bilir ve kişisel olarak ortak değerleri benimseyerek onlara uygun davranır.

  • * Dürüst, adil ve çalışkan olmak vazgeçilmez ilkelerimizdir.

  • * Etik değerlere, toplumsal değerlere ve yasalara saygılı hareket ederiz.

  • * Çevreye önem verir ve doğanın korunması için her türlü çabanın içinde oluruz.

Stajlar

SİMFER A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanakları ile öğrencilerin gelişimine destek vererek onları iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz. 
Üniversite staj başvuruları her yıl Ocak - Nisan ayları ; lise staj başvuruları ise Mayıs – Haziran ayları arasında ; İnsan Kaynakları bölümlerinden temin edilecek staj başvuru formu doldurulması yolu ile alınmaktadır.

Simfer’de Kariyer

SİMFER A.Ş. olarak amacımız; doğru adayları şirketimize kazandırmak, potansiyel aday sayısını artırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir.

İşe Alım Süreci:

Uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında yabancı dil testi ve kişilik envanteri uygulanır. Bu aşama sonrasında olumlu bulunan adaylar, ilgili bölüm yöneticisine yönlendirilir.
Olumlu değerlendirilen adaylar üst yönetim görüşmesine davet edilir.
Bu aşamalar sonrasında, pozisyon için uygun bulunan adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifi yapılır. Adayın da mutabakatı ile işe giriş işlemleri gerçekleştirilerek oryantasyon süreci başlatılır.

Genel Başvuru için CV'nizi info@simfer.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.