Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Kayseri'ye olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Simfer garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Simfer.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye kargolanmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ürünlerimiz kargo ve lojistik firmaları aracılığıyla taşınmaktadır. Taşıma esnasında gelen herhangi bir hasar durumunda, teslim alırken kargo personeline tutturduğunuz hasar tespit tutanağı ile teslim almadan iade edebilirsiniz.

Eğer teslim aldıktan sonra hasar tespit ettiğiniz bir ürün var ise bu durumda simfer müşteri hizmetlerini arayarak, servis talep edebilir ve servisin tutacağı tutanak ile site üzerinden iade talebi açıp, depomuza kargolayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.