Hesabım Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim Sepetim

Simfer 3324 4 Gözlü Retro Cam Ankastre Ocak, LPG Dönüşümlü, Beyaz, 60 cm

Ürün Kodu : 3324
Barkod Kodu: : 8699272863981
5.959 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
   • Teknik Özellikler
    • 60 cm genişlik
    • 4 Gözü Gazlı Ocak
    • Düğmeden otomatik ateşleme
    • Emaye ızgara
    • Otomatik gaz kesme emniyeti

   Simfer cam ankastre ocak işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık görünümüyle mutfak dekorasyonunu tamamlar. Cam şıklığını mutfaklarınıza taşıyan Simfer ankastre ocak beyaz renklidir. Enerji kaynağı olarak doğalgaz kullanılan ürün 60 cm genişliğindedir. Emaye ızgaralarıyla dayanıklı Simfer 3324 Rustik Beyaz 60 cm Cam Ankastre Ocak otomatik ateşleme sistemiyle çalışır. Dört gözü bulunan ürün mutfakta geçirilen zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

   Simfer Cam Ankastre Ocak Özellikleri

   Simfer 3324 Rustik Beyaz 60 cm Cam Ankastre Ocak mutfak tezgahı ya da özel dolabı içerisinde gömme olarak kullanılır. Modern tarzını cam yüzeyiyle buluşturan rustik beyaz cama sahip olan ürün aynı stildeki davlumbaz ve fırın ile uyumlu olarak şık görünüm oluşturur. Mutfaklarda fonksiyonel kullanımlarıyla tercih edilen Simfer cam ankastre ocak üzerinde dört adet düğme yer alır. Pişirilen yemeğin türüne uygun olarak ısı ayarı ergonomik düğmeler aracılığıyla yapılabilir. Simfer cam ankastre ocak kullanımı otomatik gaz kesme emniyetiyle güvenlidir. Kolay temizlenebilen ve leke tutmayan cam yüzey kullanım konforu sunar. Emaye ızgaraları dayanıklılığıyla farklı büyüklükteki tencerelerinizle uyum sağlar. Rustik tarzı camla buluşturan Simfer cam ankastre ocak genişliği ise 60 cm’dir. Fırının kenarlarında ve düğmelerinde bulunan altın detayı mutfağınıza şık bir görünüm kazandırır. 

   Simfer Cam Ankastre Ocak Nasıl Kullanılır?

   Mutfakta geçirilen zamanı keyifli anlara dönüştüren cam ankastre ocak işlevsel ve estetik görünümüyle kullanıcıların tercihidir. Yemek çeşitlerini geniş yüzeyli gözlerinde farklı büyüklüklerdeki tencereler kullanarak pişirebilirsiniz. Ürün üzerinde bulunan ergonomik tasarımlı düğmeler otomatik ateşleme sistemiyle kullanılır. Isı ayarını bu düğmelerle kolayca yapabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza uygun olarak dört gözü de aynı anda çalıştırabilirsiniz. Ankastre ürünlerde cam şıklığını işlevsellikle buluşturan Simfer ocak modelleri arasından kullanıcı yorumlarını inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Simfer Cam Ankastre Ocak Nasıl Temizlenir?

   Hassas yüzeye sahip cam ocak temizliğinde çizilme olmaması için mikro fiber bez kullanımı uygundur. Üzerinde bulunan su lekesi için cam temizleyici püskürtülerek yumuşak bir bezle silinmesi yeterli olur.

   Simfer Cam Ankastre Ocak Kurulumu Nasıl Yapılır?

   Ankastre serisi ürünler önceden ayrılan alana gömme olarak yerleştirilir. Doğalgazla çalışan cam ürün kurulumu yetkili Simfer servisleri tarafından gerçekleştirilir.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.